Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Partyšová o Kristiánovi (14): Prozradila, jak to má syn Pepy Kokty s prvními láskami

+ Další 3 fotografie

Moderátorka Gabriela Partyšová (44) si své soukromí bedlivě střeží a o svých láskách zásadně nemluví, natož aby je brala s sebou do společnosti. Na výchovu svého syna Kristiána (14), ze kterého již roste mladý muž, zůstala sama. V rozhovoru pro eXtra.cz půvabná tmavovláska prozradila, jak se připravuje na zástupy dívek, které budou dříve nebo později bojovat o srdce jejího jedináčka. 

Společné prázdniny

Známou moderátorku Gabrielu Partyšovou jsme potkali na odhalení podzimního programového schématu televize Nova a opět všem přítomným vytřela zrak, když ukázala v upnutých pouzdrových šatech svou dokonalou postavičku. I když se zdá, že Gábina prostě zapomněla stárnout, její syn Kristián, jehož otcem je Josef Kokta (65), se pomalu, ale jistě mění v mladého muže a usměvavá stálice televizních obrazovek se pomalu smiřuje s tím, že spolu tráví možná jedny z posledních společných prázdnin.

"Byla jsem na řeckých ostrovech, kde jsme cestovali s mým synem na lodi, a potom jsme byli v Chorvatsku, Rakousku a teď se chystáme ještě za kamarády na Slovensko," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Partyšová, jaký mají s Kristiánem nabitý letní program. "Rok jsme nikde nebyli, tak se teď snažíme trošičku někam cestovat, protože já celý rok hodně pracuju a Kristián studuje, tak jsme prázdniny využili k cestování," dodala Gabriela.

První lásky

Gábina si je samozřejmě vědoma toho, že čím je její syn starší, tím rychleji se blíží doba, kdy jí možná dá se společnou dovolenou košem. "Od těch dvanácti třinácti let se snažím držet prázdniny v tom módu, že koncem června ho sbalím a někam společně jedeme," prozradila moderátorka svou taktiku, aby si svého jediného syna co nejvíce užila.

Partyšová, která se bude po roce vracet do ranního vysílání pořadu Snídaně s Novou, se tak musí chtě nechtě začít připravovat na to, že za pár let její syn vylétne z rodného hnízda. "První velkou lásku máme zatím ještě před sebou. Moc se na to samozřejmě těším a budu ho podporovat úplně ve všem," prozradila moderátorka s úsměvem. "Říká se, že si chlapci vybírají partnerky podle svých maminek, tak nevím, co všechno nás ještě čeká," dodala se smíchem.

Soudě podle společné fotografie se synem, kterou Gabriela zveřejnila během prázdnin na svém Instagramu, může zástupy dívek začít očekávat již velmi brzy, z Kristiána totiž roste budoucí lamač dívčích srdcí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy