Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Party z roku 1983 v podání Gregora a Gregor! To musíte vidět!

Gregorovi to umí pěkně rozjet…
Zdroj: extra
+ Dalších 7 fotografií
Manželé Gregorovi jsou takový milý mladý manželský pár, který je ještě plný sil, o které je nepřipravilo nějaké malé škvrně. O to víc nás baví jejich fotky ze soukromých narozeninových oslav. A ta letošní opět nezklamala!

Zpěvák a písničkář Ondřej Brzobohatý Gregor (34) slavil narozeniny a to by bylo, aby jeho manželka a úspěšná modelka Taťána Kuchařová Gregor (29) nepřipravila nějaké velké překvápko. Sice nešlo ani o půlkulaté nebo kulaté výročí, ale co! Když je nějaký důvod k party, tak se toho zkrátka musí využít.

Ondřej slavil své 34 narozeniny a Táňa mu uspořádala pořádnou retro narozeninovou party plnou flitrů, kočičího zlata, paruk, konfet a hlavně staré dobré muziky z osmdesátek!

„Narozeninová party z roku 1983!!! Happy B-day, my love!!!“ křičela Tatiana do celého světa.

Tatiana na oslavě vypadala trochu jako Madonna z videoklipu Lucky Star, který se natočil shodou okolností také v roce 1983. Všichni ale víme, že Táňa je perfekcionista, a tak nás tato shoda okolností ani moc nepřekvapila.

Související články

Další články