Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Party tetovacího salonu 67 Tattoo Shop za dobrou věc: Dary a výtěžek pomohou opuštěným psům

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Charitativní večírek
Pomoct němým tvářím v nesnázích se rozhodlo pražské tetovací studio 67 Tattoo Shop, které leží na Vinohradech. Tatéři uspořádali charitativní večírek, výtěžek poputuje do psího útulku v Tróji. Lidé se mohli nechat za zvýhodněnou cenu potetovat, přispět finančně nebo donést hmotné dary jako deky či žrádlo. Podobná akce se tam přitom neodehrála poprvé.

Jedno z největších tetovacích studií v Praze se rozhodlo pomáhat dobrým věcem. Salon 67 Tattoo Shop už v minulosti uspořádal akci, jejíž výtěžek putoval společnosti čistící moře od plastů, tentokrát se dostalo na opuštěné psy z útulku v Tróji.

Na pátečním večírku měli zájemci možnost nechat si za zvýhodněnou cenu vytetovat jeden z připravených zvířecích motivů. Studio zároveň otevřelo své brány všem, kteří chtěli přispět jinou formou. Lidé tak nosili psí žrádlo, deky nebo hračky. Přátelská atmosféra se mísila s chutí pomoct němým tvářím, k nimž se člověk zachoval nehezky.

„Po akci s čištěním moří nás napadlo, že bychom mohli podpořit útulek v Tróji. Vlastně to šlo od nás všech tatérů, shodli jsme se na tom a máme z toho radost,“ pochvalovala si tatérka Veronika. Za nashromážděné peníze nakoupí studio dobrůtky a v sobotu je pejskům předá.

Tetovací studio 67 Tattoo Shop vzniklo před osmi měsíci. Za tak krátkou dobu už si stihlo vybudovat stálou klientelu, zároveň ho však neustále navštěvují i noví klienti, kteří chtějí své tělo obohatit o tetování. Salon má dvě části, v přízemí se tetuje v otevřeném prostoru, v patře pak mají ti nejšpičkovější tatéři samostatné místnosti, jež poskytují klid i soukromí.

„Hodně lidí o nás ví ze sociálních sítí, kde pravidelně zveřejňujeme naše díla. Zároveň ale není výjimkou, že k nám někdo přijde rovnou z ulice, když prochází okolo. Nejčastěji jsou to turisté, kteří si chtějí odvézt z Prahy památku v podobě tetování. Co se týče stálejší klientely, navštěvují nás snad všechny ročníky. To rozpětí je asi od 20 do 60 let,“ prozradil tatér Dan, který jedním dechem dodal, že se ještě nestalo, aby si někdo stěžoval na výsledek. „Pracují u nás pouze profesionálové, pokažené tetování si od nás nikdo nikdy neodnese,“ řekl.

67 Tattoo Shop se nachází na adrese Londýnská 67, pouhých pár kroků od stanice I. P. Pavlova. Sledovat ho můžete na Instagramu nebo webových stránkách.

Související články

Další články