Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Party roku: Strahovské koleje zdemolovány stovkami studentů!

Kterýpak Hujer to hlásil?
Zdroj: Týdeník Policie
+ Další 2 fotografie
To byla party! Na vysokoškolských kolejích na pražském Strahově bylo v noci hodně rušno. Studenti se tam totiž rozhodli zabavit zajímavým způsobem a světe, div se, nepotřebovali k tomu žádné mobily ani jinou techniku, udělali to pěkně postaru.

Opakované rušení nočního klidu a výtržnosti na chodbách kolejí musely řešit hlídky MP Praha i PČR. Jedna část studentů totiž policii zavolala na druhou část studentů, která se evidentně dobře bavila a nehodlala s tím skončit.

Na jedné z chodeb si studenti rozlili vodu smíchanou s jarem. Na vzniklé ploše pak „bruslili“, a to pomocí krabic a dalších předmětů. V jiné části byla na chodbě vytažená pohovka, v jejímž okolí se povalovalo velké množství odpadků, nedopalků cigaret, kelímků od piva a mnoho dalšího. Docházelo mimo jiné také k močení z okna na chodbě… Uvádí se na stránkách Týdeníku Policie.

Na tísňovou linku volali někteří studenti s tím, že na kolejích dochází k rušení nočního klidu. Bylo okolo půl jedné ráno a dotyční studenti uváděli, že mají ráno důležité zkoušky. Policisty kontaktovala také vrátná dané koleje. Policisté společně se strážníky vyzvali celkově zhruba 200 osob, aby přestaly rušit noční klid.

Situace se ale neuklidnila a během několika málo minut po odjezdu policistů docházelo k pokračování v rušení nočního klidu, a to i za podpory hudební aparatury. O pomoc pak byli navíc požádáni psovodi MP Praha.

„Hlídka psovodů pak s hlídkami MP Praha a PČR opětovně několikrát prošla jednu z budov kolejí. Bohužel, někteří podnapilí studenti nechápali ani opakované zákonné výzvy a s hlídkami se snažili diskutovat… Jiní se i přes opakované výzvy s alkoholem v ruce vraceli zpět na chodby kolejí, kde opětovně rušili noční klid,“ uvádí Týdeník Policie.

Související články

Další články