Kde se objeví tahle sexy blondýnka, tak tam několik let tráva neroste, jaký tam udělá vítr. Tedy spíš uragán, protože je to vážně velký přírodní živel. Naposledy byla pozvána jako host na soutěž krásy Czech Beauty a všichni přítomní měli o zábavu postaráno. Dokonce neuhlídala svůj naditý dekolt.

„Měla jsem divoké taneční sólo na červeném koberci. Chvilkama jsem sice zapomněla na výstřih a trochu mi vylezl prs, ale snažila jsem se to opravit, abych nepohoršovala. Ale nedělalo mi problém mít mužskou hlavu na výstřihu nebo jsem dělala kravinky se slečnou, která na sobě měla pouze bodypainting. Prostě jsem se neudržela. Byla to skvělá akce, plná krásných dívek a fajn lidí,“ prozradila nám se smíchem Angel Wicky.

A fotky, které se k nám dostaly, jsou toho důkazem. Jen se sami podívejte, jaké je tahle holka číslo. Hned byste ji určitě chtěli na party. Nestydí se, je jí jedno, že ji někdo pomluví, a prostě si zábavu umí užít. Své by mohli mluvit hlavně přítomní pánové, které se snažila obšťastnit obrovským výstřihem a minišaty.