Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová

Nejnovější kauzy

PARTY PODLE DIVOKÉ PORNORAJDY ANGEL WICKY: Ukazování přírodních pětek a obšťastňování přítomných mužů i žen

To nebylo celé, co tahle rajde ukázala.
+ Dalších 5 fotografií
Nebyla by to divoška Angel Wicky (25), kdyby s ní byl večírek nějaká nuda. Moc dobře ví, jak to pořádně rozjet. Nedělá jí problém ukázat něco ze svých přírodních ňader, a dokonce se obtáčet kolem mužského, ale i ženského osazenstva. Jsou to hodně rajcovní fotky.

Kde se objeví tahle sexy blondýnka, tak tam několik let tráva neroste, jaký tam udělá vítr. Tedy spíš uragán, protože je to vážně velký přírodní živel. Naposledy byla pozvána jako host na soutěž krásy Czech Beauty a všichni přítomní měli o zábavu postaráno. Dokonce neuhlídala svůj naditý dekolt.

„Měla jsem divoké taneční sólo na červeném koberci. Chvilkama jsem sice zapomněla na výstřih a trochu mi vylezl prs, ale snažila jsem se to opravit, abych nepohoršovala. Ale nedělalo mi problém mít mužskou hlavu na výstřihu nebo jsem dělala kravinky se slečnou, která na sobě měla pouze bodypainting. Prostě jsem se neudržela. Byla to skvělá akce, plná krásných dívek a fajn lidí,“ prozradila nám se smíchem Angel Wicky.

A fotky, které se k nám dostaly, jsou toho důkazem. Jen se sami podívejte, jaké je tahle holka číslo. Hned byste ji určitě chtěli na party. Nestydí se, je jí jedno, že ji někdo pomluví, a prostě si zábavu umí užít. Své by mohli mluvit hlavně přítomní pánové, které se snažila obšťastnit obrovským výstřihem a minišaty.

Mohlo by vás zajímat

Další články