Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Party plná ORGASMŮ! Jak to pojala Simona Krainová?

Simo to vždycky pořádně rozjede!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Když přijde modelka Simona Krainová na jakoukoliv akci, vždy se máme na co těšit! Tentokrát předvedla svůj sexy dekolt!

Modelka Simona Krainová (43) to zkrátka umí. Je to jedna z mála žen českého showbyznysu, která umí zúročit svůj půvab a šmrnc i pro modelku již v pokročilém věku. Co si budeme nalhávat, moc modelek nad čtyřicet let u nás nemáme.

Správná životospráva? Fitness? Malé děti? Podle nás má největší podíl na její dobré postavě a celkovém vzhledu genetika. Nebo i něco víc?

Simona se naposledy ukázala na party, která se nesla v duchu několikanásobných orgasmů! Ne, nebyla to grupen sex party! Pozvánka na akci zněla jasně.

„Rádi bychom vás pozvali na večer věnovaný orgasmu tak, jak jste se s ním možná ještě nesetkali. Rovnoprávnost pro všechny ženy tu bude rozhodující. Orgasmus vám přiblížíme z různých úhlů pohledu, nahlédneme pod pokličku tajuplných mágů v oboru partnerských vztahů, a především vám odhalíme tajemství ukryté v malé kouzelné lahvičce,“ přesně takhle zněla pozvánka od na první pohled nevinné herečky Marušky Doležalové (30) a jejího přítele. Jak bylo vidět, na akci přilákali hodně zvědavců.

Ve třiačtyřiceti a po dvou dětech předvedla Simona pěkné přírodní poprsí, za které se rozhodně nemusí stydět! Se svým manželem neustále koketovala, a tak nejednoho z přítomných napadlo, že za její sexy postavou stojí kvalitní sexuální život s manželem Karlem Vágnerem (41).

Související články

Další články