Modelka Simona Krainová (43) to zkrátka umí. Je to jedna z mála žen českého showbyznysu, která umí zúročit svůj půvab a šmrnc i pro modelku již v pokročilém věku. Co si budeme nalhávat, moc modelek nad čtyřicet let u nás nemáme.

Správná životospráva? Fitness? Malé děti? Podle nás má největší podíl na její dobré postavě a celkovém vzhledu genetika. Nebo i něco víc?

Simona se naposledy ukázala na party, která se nesla v duchu několikanásobných orgasmů! Ne, nebyla to grupen sex party! Pozvánka na akci zněla jasně.

„Rádi bychom vás pozvali na večer věnovaný orgasmu tak, jak jste se s ním možná ještě nesetkali. Rovnoprávnost pro všechny ženy tu bude rozhodující. Orgasmus vám přiblížíme z různých úhlů pohledu, nahlédneme pod pokličku tajuplných mágů v oboru partnerských vztahů, a především vám odhalíme tajemství ukryté v malé kouzelné lahvičce,“ přesně takhle zněla pozvánka od na první pohled nevinné herečky Marušky Doležalové (30) a jejího přítele. Jak bylo vidět, na akci přilákali hodně zvědavců.

Ve třiačtyřiceti a po dvou dětech předvedla Simona pěkné přírodní poprsí, za které se rozhodně nemusí stydět! Se svým manželem neustále koketovala, a tak nejednoho z přítomných napadlo, že za její sexy postavou stojí kvalitní sexuální život s manželem Karlem Vágnerem (41).