Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Party Elite Model Look: Perkausová a Klímková vynesly šperky za více než 8 milionů korun

Party v SaSaZu po finále Elite Model Look.
Zdroj: Se souhlasem Světlany Pospíšilové
+ Další 4 fotografie
Elite Model Look 2021

Po skončení finále Schwarzkopf Elite Model Look se někteří známí hosté přemístili do restaurace SaSaZu na party. Nechyběla třeba Jitka Schneiderová, Hana Vagnerová, modelky Barbora Podzimková, Eva Klímková nebo Eva Perkausová. Právě poslední dvě zmiňované vynesly šperky v milionových hodnotách. 

Party v luxusní asijské restauraci SaSaZu se konala po skončení finále Schwarzkopf Elite Model Look v pondělí 30. srpna. Dorazili na ní například Jakub Kohák, Eva Perkausová, Dara Rolins, Jitka Schneiderová nebo Hana Vagnerová.

Nechyběly ani topmodelky z agentury Elite, které dobyly světová módní mola a fotily se pro obálky nejprestižnějších světových módních magazínů. Vidět bylo možné například osobní múzu Johna Galliana Barboru Bruškovou, Evu Klímkovou, kterou nazývají českou Kate Moss, Barboru Podzimkovou, která chodila přehlídky Chanel i Prada, Danielu Kociánovou, Denisu Dvořákovou, Karolínu Mrozkovou, Janu Tvrdíkovou, Michaelu Kociánovou, Katarínu Janíčkovou, Michaelu Kociánovou, Barboru Stanislavovou a Josefa Utěkala.

Šperky za miliony

Modelky Eva Perkausová a Eva Klímková vynesly na akci šperky ALO diamonds v hodnotě luxusního bytu v Praze. Perkausová měla náhrdelník za 1 113 000 korun, náušnice z bílých a černých diamantů za 476 000 Kč, prsten ve tvaru růže z černých a bílých diamantů za 907 000 Kč a náramek z černých a bílých diamantů za 1 020 000 Kč. Dohromady byly k vidění šperky za 3,5 milionu korun.

Eva Klímková, kterou nazývají českou Kate Moss, zářila ve špercích ALO diamonds v celkové hodnotě 5 milionů korun. Náhrdelník je za 3,1 milionu korun, náušnice za 670 000 Kč, hladký diamantový prsten za 280 000 Kč, prsten ve tvaru orchideje za 300 000 Kč a náramek za 723 000 Kč.

Související články

Další články