Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Partnerský horoskop zaměřený na ženy: Štírky jsou líné jako vši, Ryby by pro rodinu zabíjely

Poznejte svou duši. Vše je napsáno ve hvězdách.
Všechny zákony a pravidla světa jsou napsána ve hvězdách. Kdo se umí dívat do vesmíru, pochopí i složitou ženskou duši. Je tu horoskop zaměřený na ženské bytosti. A rovnou říkáme, že některé dámy toto nastavené zrcadlo bude trápit.

Jaká jste doopravdy? Co o vaší povaze říkají hvězdy? Je tu horoskop, který by si měly přečíst nejen ženy, ale hlavně muži, kteří se chtějí usadit nebo dokonce oženit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Silné osobnosti, které nerady dělají kompromisy. Na začátku vás taková žena okouzlí tím, jak je vyrovnaná a cílevědomá. Jenže když si vás omotá kolem prstu, začne se chovat jako panovačná bestie. Tyhle dámy jsou dobré na kratší a středně dlouhé vztahy. Chlapi, do manželství to žádná výhra opravdu není.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jde o nekompromisní partnerky, které se nerady podřizují. Ze začátku to hodně drhne. Žena v tomto znamení je silná osobnost, ale její podvědomí touží po zkrocení. Pokud se vám podaří takové ženě nasadit ohlávku, budete mít doma zkrocené zvíře. Ale pozor, na toto mají jen opravdu silní muži.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S ženami ve znamení Blížence zažijete mnoho legrace. Mají rády zábavu a smích. Mají hodně otevřenou sexualitu a rády zkouší nové věci. Jenže v manželství je to neopustí. Budou si chtít pořád užívat. A vy jim to musíte občas dovolit a tvářit se, že nic nevidíte. Pak vám to bude klapat. Věděli jste, že si berete takovou malou couru, tak se nyní nedivte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou skutečné matky rodu. Rády o rodinu pečují a vše mají pod dohledem. Myslí to dobře, ale budou vám řídit život. Budou k vám přistupovat jako ke svému potomku. Budou na vás pořád dávat pozor. Až pojedete s chlapy na ryby, budou kontrolovat, zda máte teplé ponožky. Některým mužům tento přístup vyhovuje. Další z toho ale budou hodně rychle na palici.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvice jsou silné ženy, které nic nezlomí. Jsou to samice, které ví, že i tu nejkrutější ránu si musí olízat samy. Lvici nesmíte ranit a nesmíte ji zradit. Pak budete mít vedle sebe královnu, kterou vám bude závidět každý kamarád. Ale běda vám, pokud uděláte osudovou chybu. Pak při vás musí stát všichni svatí. Lvice budou kousat a bude to hodně bolet.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Skryté experimentátorky. Tváří se jako puritánky, ale své pudy drží pod pokličkou vší silou. Jakmile ženu ve znamení Panny jednou nastartujete, budete se divit, co v ní spalo. Panně nesmíte ublížit. Bude se tvářit, že vám odpustila, ale je to nesmyl. Panny si pamatují zradu. A pomalu chystají pomstu. Jsou trpělivé, ale jednou vám bolest vrátí i s úroky.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou dvojího typu – ty, co jsou v rovnováze a ty, které jsou rozkolísané. Ty druhé na vážný vztah nebrat. Musí se usadit. Musí přijmout své ego. Ale pokud narazíte na dokonale vyváženou ženu ve znamení Váhy, tak vám gratulujeme. Máte doma ženu, o které jste vždy snili.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Na první pohled huj, ve skutečnosti ale fuj. Tak nějak by se dala popsat klasická Štírka. Taková žena vás svede, zamotá vám hlavu a pustí jed lásky do vašeho srdce. A vy jste v pasti a ani to nevíte. Myslíte si, že jste sbalil zázrak, ale je to jen přelud. Jednoho dnes se probudíte a zjistíte, že máte doma zlou a línou veš, která žije z vaší energie. Jak z toho ven? To bohužel nevíme.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelkyně rády riskují. Budete vždy ten, kdo tahá za kratší konec provazu. Pokud se naučíte ženu ve znamení Střelce poslouchat na slovo, čeká vás pohodový život. Pokud ale budete mít námitky, tak vás prostě ze života odstřelí jako přebytečný kus.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Většinou okouzlující a úspěšné dámy se smyslem pro romantiku, morálku a lásku. Nádherné stvoření, které může mít doma jen skutečný muž. Pokud jste nějaký nevyzrálý trouba a nějakým zázrakem jste sbalil tuto kouzelnou bytost, pak ji utrápíte. Ona vás nikdy neopustí. Na to je plná zásad. Jen vám bude chřadnout před očima.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnářky jsou klasické pohodářky, kterým stačí dvě děti, zahrádka s jahodami a v zimě výlet do Tater. Máte vedle sebe kvalitní ženu, která má své limity. Pokud nepotřebujete vzrušení a dobrodružství, tak je to žena pro vás. Bude vás něžně ctít a milovat i za to, že jste si večer vyčistil zuby a ráno vzal čisté prádlo. A to není málo.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ženy narozené ve znamení Ryb si před manželstvím užívají orgie a kosmický chaos. Když ale najdou toho pravého, jsou rázem jako vyměněné. Najednou máte vedle sebe věrnou krásku, pro kterou je rodina vším. A kouzlo rodinného krbu nesmí nic ohrozit. Když se Ryba opravdu naštve, může zabíjet.

Mohlo by vás zajímat

Další články