Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Partnerský horoskop podle znamení: Vyjde vám to s vášnivým Lvem nebo se k vám hodí přemýšlivá Panna?

Zdroj: achiv
Hledáte lásku a stále ne a ne potkat toho pravého partnera? V tom případě je na čase poprosit o pomoc hvězdy a podívat se, které znamení je pro nás tím nejvhodnějším. Podle toho, kdy jsme se narodili, totiž vyhledáváme určité vlastnosti, které můžou některým znamením chybět. Kdo se tedy právě k vám nejvíce hodí?

Každý hledáme celý svůj život lásku, někdo ji najde hned, pro někoho je hledání lásky celoživotním úkolem. S láskou to prostě není jednoduché, a tak je potřeba mít dostatek trpělivosti a neztrácet naději. Podívejte se, k jakému znamení se nejvíce hodíte, a hledejte si podle toho partnery.

BERAN

Berani jsou sami dost silné osobnosti, a tak k sobě potřebují spíš klidného partnera, který jim bude dodávat harmonii a pohodu. Vhodnou kombinací pro Berany jsou právě emotivní a klidné Ryby, které s Berany vytvářejí silné vztahy.

BÝK

S Býky je soužití opravdová dřina, a tak je těžké najít k nim takové znamení, které by jim vyhovovalo. Rozhodně to nechce někoho krotkého, protože toho by Býci převálcovali. Vhodnou volbou budou Štíři, kteří si s povahou Býka poradí.

BLÍŽENCI

Blíženci utvoří nejharmoničtější spojení s Váhami, a proto vyhledávejte partnery narozené v tomto znamení. Špatnou kombinací nebudou ani dva Blíženci, kteří se budou perfektně uspokojovat.

RAK

Raci vytvářejí dokonalé páry s Rybami. V takovém partnerství jde především o city, rodinu a emoce. Jsou to vztahy, ze kterých štěstí přímo září a jde o opravdu silná propojení.

LEV

Lvi mají rádi stejně silné partnery, a tak pro ně bude vhodné žít s Býkem nebo Beranem. Sice bude jejich domácnost lehce italského typu, ovšem to Lvi vyhledávají a cítí se v tom spokojení.

PANNA

Panny jsou zvláštní bytosti, které nepřijímají nikoho jiného než Pannu. Možná proto jim déle trvá, než najdou partnery pro život. Ovšem pouto Panny s Pannou je nerozdělitelné.

VÁHY

Váhy sympatizují se Střelci. S nimi se cítí celé a všehoschopné. Takové vztahy jsou nabity obrovskou špetkou humoru a přátelství, což je rozhodně potřeba.

ŠTÍR

Štíři jsou rádi sami, pokud se ovšem rozhodnou usadit se, jsou pro ně vhodnými partnery Kozorozi, kteří si emotivní Štíry dokáží krotit. Jde o vztahy živé, ve kterých se stále něco děje, ovšem jde o vztahy stálé.

STŘELEC

Ke Střelcům se nejvíc hodí všechna vodní znamení, a tak si můžou doslova vybírat. Mají rádi klidné a stálé vztahy a především vyhledávají jistoty, které jim právě tato znamení dodávají.

KOZOROH

S Kozorohy je to obtížné, velmi rychle se začnou nudit a možná proto jsou ve vztahu dost často nevěrní. Kdo jejich srdce ale opravdu ovládne, jsou Vodnáři, kteří jsou pro ně přitažlivým magnetem po celý život.

VODNÁŘ

Vodnáři často sympatizují s Váhami, a pokud se takový vztah rozvine, jde o trvalá spojení, která skutečně fungují. Partneři se perfektně doplňují a rozhodně se minimálně hádají.

RYBY

Ryby nacházejí své spřízněné duše u Raků, pro které jsou schopné se rozkrájet. Nacházejí u nich teplo, rodinné zázemí i stabilitu, co víc si přát.

Související články

Další články