Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Partnerky chorvatských fotbalistů: Tyhle krásky mají doma Luka Modrić a Ivan Perišić

Partnerky chorvatských fotbalistů.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Manželky

Na MS v Kataru se proti sobě ve čtvrtek utkají Chorvatsko a Belgie. Hlavními hvězdami chorvatského týmu jsou Luka Modrić (37) a Ivan Perišić (33), kteří si doma hýčkají krásné manželky. Podívejte se na ně v galerii!

Mistrovství světa v Kataru je v plném proudu, ve čtvrtek se v 16:00 hodin uskuteční fotbalové utkání Chorvatska proti Belgii. Nejlepšími chorvatskými hráči jsou nepochybně střední záložník a zároveň kapitán týmu Luka Modrić a útočník Ivan Perišić .

Modrić je rodinný typ

Luka Modrić byl již v roce 2007 vyhlášen nejlepším hráčem chorvatské ligy a stal se stříbrným medailistou z mistrovství světa 2018. V tomtéž roce se mu podařilo vyhrát v anketách Zlatý míč a Nejlepší fotbalista FIFA a sesadil tak hvězdného Christiana Ronalda i Lionela Messiho, jak tehdy informoval web CNBC.

Momentálně hraje za Real Madrid. Doma si hýčká krásnou manželku, Vanju Bosnič (40), již si vzal v roce 2010. Seznámili se v roce 2007, když pracovala ve sportovní agentuře, později se stala jeho agentkou a zajistila monumentální dohodu, která ho dostala do Realu Madrid. Společně mají tři děti, jak píše The Sun.

Žena Perišiče je podnikatelka

Ivan Perišić hraje za anglický klub Tottenham Hotspur FC a též za chorvatský národní tým. Je stříbrným medailistou z mistrovství světa 2018.

V roce 2012 si vzal za ženu Josipu Perišić. Ta se živí jakožto podnikatelka, ačkoliv se toho o ní mnoho neví, jak píše web Soccersouls. Seznámili se ještě v dobách, kdy navštěvovali stejnou školu.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy