Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Partnerka zesnulého Zedníčka (†27) Lenka Janíková zahání smutek prací: Schovala se za brány divadla!

Lenka Janíková se zavřela za brány brněnského divadla.
Zdroj: MdB, Facebook.com
+ Dalších 24 fotografií
Jakub Zedníček (†27), který tragicky zahynul při nehodě na dálnici D1, po sobě zanechal dlouholetou lásku Lenku Janíkovou (38) a teprve devítiměsíční dcerku Mayu. Hercova dlouholetá partnerka byla zároveň jeho kolegyní, na prknech Městského divadla Brno spolu trávili ohromné množství času. A právě tam se Janíková po přítelově smrti uchýlila. Smutek zahání usilovnou prací, v divadle bude celý měsíc.

Přátelé, herečtí kolegové i rodina se ve čtvrtek přišli naposledy rozloučit s Jakubem Zedníčkem, jehož život tragicky vyhasl první den v roce. Pohřeb se konal v Městském divadle Brno, z obřadu se poté smuteční hosté přesunuli do brněnského krematoria.

Osmatřicetiletá herečka Lenka Janíková, která po smrti milovaného Kuby zůstala sama na výchovu jejich malé dcerky Mayi, zahání smutek prací. Celý leden i začátek února stráví v divadle, bude totiž zkoušet na novou hru.

„Lenka Janíková zkouší na novou inscenaci Čarodějky ze Salemu. Zkoušky probíhají celý leden, premiéra je 10. února,“ prozradila eXtra.cz mluvčí divadla Lenka Pazourková.

V Čarodějkách ze Salemu získala Janíková jednu z hlavních rolí, na divadelních prknech bude ztvárňovat Elizabeth Proctorovou, ženu Johna Proctora. Toho si zahraje Petr Štěpán.

Zatímco herečka se bude z tragédie vzpamatovávat zavřená za branami divadla, maminka Jakuba Dagmar (58) si musela vzít v práci volno. Podle našich informací se nebude klientům manželské poradny, kde je zaměstnaná, věnovat nejméně měsíc.

Související články

Další články