Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Partnerka zesnulého hokejisty Ondřeje Buchtely (†20) jen září. Našla si nového přítele

Ondřej Buchtela: Přítelkyně Anna si našla nového partnera
Zdroj: Instagram Ondřeje Buchtely
Nový přítel

Ondřej Buchtela (20) měl celý život před sebou. Nadějného hokejového obránce však zabila v červenci 2020 neléčitelná rakovina srdce. Jeho partnerka Anička zažívala velmi smutné období, ale už má opět důvod k radosti. Našla si nového partnera. S informací přišel server Blesk.

Už je to čtrnáct měsíců, co zemřel teprve dvacetiletý nadějný hokejový obránce Ondřej Buchtela. S partnerkou Aničkou chodil čtyři roky a ona mu byla oporou i v nejtěžších chvílích, kdy mu byla diagnostikována nevyléčitelná rakovina srdce. „Život mi nadělil tu nejsilnější osobu. Bojujeme,” napsala partnerka krátce před tím, než Buchtela v červenci minulého roku zemřel.

Sama vychovává osmiletého syna, kterého Ondřej bral jako vlastního a pečlivě se o něj staral. Po smrti si nechala Anička vytetovat Buchtelovo datum narození na levý bok. Jak se ale zdá, zažívá nyní lepší období. Její srdce si získal sympatický Honza, v němž našla nejen lásku, ale také jistotu a oporu.

Musel zpřeházet priority

O tom, že má rakovinu, informoval fanoušky v červnu 2020 prostřednictvím sociálních sítí. „Důvodem proč teď netrénuji, nejsem aktivní na sociálních sítích a nevycházím z domu, a když už, tak jen na vozíku, je rakovina, lékaři mi diagnostikovali zhoubný nádor na srdci. Jestli se dá život během dvou dnů přehodit vzhůru nohama a úplně od základu zpřeházet priority, tak Vám říkám že to jde. Ve dvaceti letech rakovinu nečekáte, ale když přijde, nezbývá nic jiného než bojovat,” napsal v dojemném příspěvku.

Ačkoliv s onemocněním bojoval statečně až do posledních chvil, nakonec mu stejně podlehl.

Související články

Další články