Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Partnerka Sámera Issy pro eXtra.cz: O vylepšených rtech a co ji štve na bývalé SuperStar

Julie Anna Šulcová o partnerovi Sámerovi Issovi: Co ji nejvíce štve
Zdroj: Se souhlasem Sámer Issa
+ Dalších 5 fotografií
rozhovor

Půvabná Julie Anna Šulcová (22) je v současné době šťastná po boku zpěváka a bývalé SuperStar Sámera Issy (35). Přestože je od sebe dělí třináctiletý rozdíl, perfektně si spolu rozumějí. V rozhovoru pro eXtra.cz Julie prozradila, co ji nejvíce rozčiluje na její drahé poloviččce a jaké mají plány do budnoucna. Zpěvákova partnerka také překvapila tím, že si nechala vytunit rty. 

Zpěvák a bývalá SuperStar Sámer Issa už dávno není takový bouřlivák jako kdysi. Momentálně se věnuje hlavně práci, nové partnerce Julii Anně Šulcové, a také své soukromé zoo.

"Mám anglického buldoka, kočky, pavouky, leguána. Měl jsem sýkorku, straku a další. Mám velký byt a každé ze zvířat má své místo. Není to tak, že bys přišla a byla tam naprostá divočina," směje se Sámer Issa.

Sámer Issa: Potřebovali bychom bydlet na ranči

"Hodně holek nevydýchalo tu spoustu zvířat, kterými se obklopuji. Vadila mi ta přetvářka. Na Julii je vidět, že zvířata má skutečně ráda a nevadí jí. Umím si předstvit, že bychom spolu bydleli, ale to bychom potřebovali minimálně ranč, asi nějak tak bych si to představoval," dodal pro eXtra.cz zpěvák.

Julie Anna Šulcová: Sámer je hodný člověk, ale ..

Julie Anna Šulcová se poznala se Sámerem při natáčení klipu, slovo dalo slovo a začali spolu randit.

"Sámer je hrozně hodný, má dobré srdce, máme stejný smysl pro humor. Bude to patrně i tím, že já jsem ve znamení lva a on také. My se zkrátka dobře doplňujeme. Dokonce se dá říci, že máme úchylku na zvířata. Sámer jich má spoustu a já také, mám asi pět psů," řekla Julie pro eXtra.cz.

Zároveň se ale přece jen najdou věci, které Julii na Sámerovi rozčilují. "Já nejsem až tak klidná, jak na první pohled vypadám. Pracujeme spolu a jsem dost tvrdá, umím pěkně zařvat. Je nám spolu hezky, ale Sámer je bordelář, typický chlap, na druhou stranu ale zase umí vařit," svěřila se Julie.

Dvaadvacetiletá Julie se rozhodla, že si vytuní vzhled a nechala si zvětšit rty. "Měla jsem na začátku strach, ale bolest se dala vydržet. Vypadá to přirozeně, nejsou to žádné nafouknuté rty. Jsem moc spokojená," dodala.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy