Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Partnerka Miss Zálešákové popsala teror ve Francii: Myslela jsem, že jsem na smrtelné posteli, prosila jsem je, říká

Partnerka Daniely Zálešákové Tereza Nguyenová popsala teror ve Francii
Zdroj: Se souhlasem Tereza Nguyenova, koláž extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
teror

Partnerka modelky Daniely Zálešákové (21) Tereza Nguyenová zažila na dovolené v Paříži doslova teror. Na letišti v Paříži ji měli brutálně zmlátit místní policisté. Tereza v rozhovoru pro redakci eXtra.cz popsala, jak se v současné době cítí a proč měla pocit, že leží na smrtelné posteli. 

Měl to být pohádkový výlet v Paříži ve třech. Bohužel partnerka modelky Daniely Zálešákové Tereza Nguyenová prožila ve Francii peklo.

Zatímco modelka s partnerem podnikatelem Markem Friedlem neměli žádný problém, Tereza dopadla o dost hůř. "Při přistání letadla mi stevard řekl, že se mnou chce mluvit pilot. Pustili všechny lidi z letadla a mě tam drželi. Pilot na mě naběhl potom, co všichni odjeli, a začal do mě strkat a mlátit mě," popsala redakci eXtra.cz.

"Zmlátili mě policajti na letišti po příletu do Paříže, přesný důvod nevím. Údajně kvůli roušce a tomu, že mě 7x napomínali," řekla Tereza s tím, že si není vědoma toho, že by se dopustila nějakého přestupku.

Tereza Nguyenová: Myslela jsem, že jsem na smrtelné posteli

"Ještě mám stále po těle modřiny. Mám teď zánět ledvin patrně z toho, jak mě tam nechali svázanou skoro nahou ve spodním prádle. Byla mi šílená zima, prosila jsem je o deku, nic mi nedali, ani napít vody," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Tereza Nguyenová další podrobnosti od zveřejnění napadení francouzskými policisty.

"Myslela jsem si, že jsem na smrtelné posteli. Infekce se mi dostala až do ledvin. Mám sešité obočí, budu řešit ještě plastickou operaci a musí se mi vyndat stehy. Mám zimnici a horečky, dostávám antibiotika a injekce proti bolesti. Aktuálně mám horečky kolem čtyřiceti," dodala vysílená Tereza.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy