Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Partnerka Jiřího Procházky otevřeně o dětech i svatbě: On je asi chce a já už také nejsem nejmladší, říká

+ Dalších 6 fotografií

MMA svět aktuálně nehovoří o ničem jiném než o ohromné výhře českého MMA bijce Jiřího "BJP" Procházky (29) nad Gloverem Teixeirou (42) v UFC. Brazilce porazil pouhých 28 sekund před koncem, kdy už možná někteří nevěřili, že zápas skončí v jeho prospěch. O jeho výhře však nepochybovala partnerka Kamila Kordulíková (34), která redakci eXtra.cz popsala, jak zápas prožívala. Také nechala slovy nahlédnout do soukromí, promluvila o oslavách, kam mají ženy zákaz, svatbě i dětech.

S partnerkou MMA zápasníka a prvního českého držitele UFC pásu Jiřího Procházky (29) Kamilou Kordulíkovou (34) jsme se potkali v den uskutečnění infarktového zápasu a redakci eXtra.cz popsala své pocity.

"Je to úžasné a splněný sen. Už ve dvaadvaceti letech ode mě dostal k narozeninám dort, na kterém stálo UFC šampion a teď v devětadvaceti je to tady," řekla Kamila se slovy, že nad jeho výhrou nepochybovala, ač byla během sledování zápasu emočně vyčerpaná asi jako všichni Procházkovi příznivci.

Byla jsem tak vyčerpaná, že jsem občas koukala do země

"Já jsem nepochybovala nad jeho výhrou, on se dokáže ze všeho dostat, je jako had. Má malou bradu, kterou má schovanou ve vousech a dostane se prostě ze všeho. Spíš mě vždy naštval ten okamžik, že se do určité pozice dostal nějakou chybou, které se mohl vyvarovat, protože na to byl připravený úplně jinak.

Na nás pak neustále mířila UFC kamera, protože čekali na naši reakci, takže jsem se trochu krotila, ale nešlo to. Byla jsem tak vyčerpaná, že už jsem během pátého kola občas koukala do země, aby už to skončilo. Pak jsem zvedla hlavu a viděla jsem, jak ho chytil, a nemohla jsem tomu uvěřit."

Jiří přiletěl do Singapuru už tři týdny před zápasem. Doprovod mu dělali nejen trenéři, ale právě i partnerka Kamila. Avšak společný čas spolu trávili minimálně. "Nějaký čas jsme spolu trávili, měli jsme společný pokoj, ale ten program měl velmi striktní a musel trénovat. Toho času moc nebylo a teď po výhře také nebude. Ani jsme si nestihli pořádně popovídat."

Společně nikdy neslavíme: Oslavy nejsou vhodné pro holky

Menší oslava Procházkovy výhry proběhla už v Singapuru, další v Brně a ta v okruhu blízkých přátel se zatím plánuje, těm se ale Kamila ráda vyhne.

"Společné oslavy nejsou nikdy, to jsou totiž klučičí oslavy a ty jsou nevhodné pro holky, protože jsou uřvané a agresivní. (smích) Jsou to kluci, kteří se znají od dětství a mají mezi sebou takové ty typické srandičky, které holky moc nepřekousnou. Nikdy jsme ty výhry spolu neslavili. Já jsem ho pochválila, on si to šel oslavit a pak se připravoval na další zápas."

Jiří Procházka se podrobil tak tvrdé přípravě, že musel jít stranou i jeho partnerský život. S tím si ale Kamila hlavu neláme, naopak s tím počítala a i ona sama se snažila podřídit svůj život Jiřímu.

"Měsíc jsem byla vlastně v uvozovkách sama. Není to typický vztah, že bychom spolu chodili všude za ručičku. Ten čas spolu tolik netrávíme, protože si myslím, že pro zdravý vztah je důležité ponechat si individualitu a mít ten svůj svět ve společném světě. Každý by měl mít nějakou svou životní náplň. Doma do polštáře nepláču, oba máme své aktivity."

Slova o dětech i svatbě

Kamila je s Jiřím ve vztahu již osm let, na dva roky se v roce 2019 rozešli a pak k sobě našli opět cestu. Přirozeně se tak nabízí otázka, zda už plánují i společnou rodinu.

"Než odjel Jirka do Thajska, tak padly nějaké hovory. Paradoxně jsem já řekla, že nevím, jestli už děti jo nebo ne, protože jsem nestihla vše, co jsem chtěla a s dětmi je to pak složitější. Teď byl pro nás nejdůležitější tento UFC moment, směřovalo to tam osm let, dělali jsme pro to vše. Svatbu a děti zatím neplánujeme a tolik o tom nemluvíme. Jirka děti asi chce a já už také nejsem nejmladší. Jsem od něj starší o pět let, takže bychom nad tím měli uvažovat v horizontu dvou let, než nad tím začneme uvažovat hodně vážně. Zatímco já jsem řekla jedno, tak od něj zaznělo i dvě, tři. Uvidíme, nebudu předpovídat. Není to rozhodující, kariéra je pro nás aktuálně přednější."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy