Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Partnerka Jiřího Dvořáka zrušila zásnuby: O 27 let mladší Maca otevřeně o vztahu

Martina Zábranská a Jiří Dvořák
Zdroj: profimedia / Jiří Schott / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
vztahy

Herec Jiří Dvořák (55) má po svém boku už nějakou dobu krásnou slovenskou herečku Martinu Zábranskou (28), se kterou se poprvé ruku v ruce ukázal na karlovarském festivalu. Dvořák o svém vztahu zatím nepromluvil, avšak jeho Maca už ledacos nastínila. Prozradila, kdy se seznámili, i to, že ho obdivovala už před deseti lety. Deníku Nový čas také řekla, že letos zrušila zásnuby. Stál za krachem vztahu Jiří Dvořák?

O 27 let mladší partnerka Jiřího Dvořáka, herečka a moderátorka Martina Zábranská, není v Česku tak známá jako na svém rodném Slovensku, kde dokonce uváděla populární taneční show Let´s Dance, která proběhla na jaře. Krásná brunetka přišla během vysílání s odhalením, že v tomto období zrušila zásnuby.

Stojí za zrušeným zasnoubením Jiří Dvořák?

"Během pandemie jsem se zasnoubila, bohužel nám to nevyšlo, ale rozešli jsme se v dobrém," přiznala pro Nový čas, když na obrazovkách běžela taneční show. A tak není vyloučené, že už tehdy hrdličkovala s Jiřím Dvořákem.

Do něj byla ostatně platonicky zamilovaná už před deseti lety.

"Poznali jsme se při natáčení pohádky Šťastný smolař. Už tehdy to byl člověk, na kterého jsem se nejvíc těšila. Ani jediná vteřina s ním strávená nebyla marná. Povídali jsme si celé hodiny," svěřila se brunetka pro Markízu.

"Byl velmi laskavý. Ale trvalo nějakou dobu, než jsme se potkali znovu. Tentokrát to bylo jiné a správné," prozradila se slovy, že po boku Jiřího Dvořáka aktuálně prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy