Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Partnerka bývalého olympionika přišla o miminko, nyní těhotenství raději utajila. Krásná Michaela se pochlubila těhotenským bříškem

Míša bude maminkou.
Zdroj: Se souhlasem Michaely Maškové
+ Další 4 fotografie
Radost

Po tragédii, kdy známá influencerka Michaela Mašková alias M.E.G Mašková přišla o dítě, v jejím životě opět vysvitlo slunce. Je totiž znovu těhotná. Překvapující na tom je, že se světlovlasé podnikatelce podařilo bříško schovávat celých devět měsíců. Nyní šla s pravdou ven a radostnou novinku oznámila světu na svém Instagramu. 

M.E.G Mašková je známá jednak proto, že je ředitelkou nadačního fondu, a pak také i proto, že má na svém Instagramu přes sto tisíc sledujících. Kdo M.E.G sleduje pravidelně, zřejmě ví, že prošla těžkým obdobím, když přišla o své miminko. Influencerka se poté "kousla" a vytvořila si kapky dělané na míru. Ty mají lidem pomáhat hlavně s emočními stavy, ale zároveň mají mít i léčivé účinky. A jak se zdá, Maškové zřejmě pomohly a influencerka tak nyní čeká miminko!

Tajnůstkáři

Mašková sama přiznala, že se svým přítelem Lubošem Jírou pracovali na miminku několik měsíců, bohužel však bez úspěchu. Luboš je bývalý úspěšný sáňkař, který podle databáze Mezinárodní sáňkařské federace umístil na zimní olympiádě v Kanadě v roce 2010 na 18. místě. Informaci, že je Michaela v očekávání, se jim podařilo utajit celých devět měsíců. Až dodnes, kdy se s radostnou zprávou pochlubila sama Mašková na sociální síti.

"V dnešním světě není umění vše hned sdílet. Dnes je umění naopak si vše co možná nejdéle střežit - utajit před světem, který není součástí vašeho skutečného života. Ten se nazývá rodina a nejbližší okruh," napsala k fotce M.E.G. Zároveň prozradila, že se těší na holčičku, které zatím říkají hvězdička.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy