Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Partnera si podle táty Jasmina Alagič určitě nevybrala: Rytmus je neoblomný tvrďák, taťka slušňák

Zdroj: Instagram
+ Dalších 68 fotografií
Jestliže platí, že některé ženy si vybírají životního partnera podle otce, Jasmina Alagič (28) k nim určitě nepatří. Krásná moderátorka klofla drsňáka Rytmuse (41), kterého když postavíme vedle jejího tatínka, je hned jasné, že Alagič hledala spíš jeho naprostý opak!

Je to láska jako trám, který je každým dnem pevnější. Jasmina Alagič a Rytmus sice románek zpočátku tajili, ale teď už se vůbec nestydí o něm veřejně mluvit.

Ačkoliv se tento týden mohlo zdát, že ve vztahu moderátorky SuperStar 2018 a slovenského rappera došlo k prvnímu zaškobrtnutí, byl to jen planý poplach. Tahle dvojka spolu cukruje tak moc, že z toho můžete dostat zubní kaz.

Všechny zajímá, proč si vlastně Jasmina Rytmuse vybrala. V sobotu vůbec poprvé ukázala svého tatínka. Rázem je tak jasné, že podle otce si partnery nehledá. O některých ženách se sice říká, že to tak mají, ale Jasmina k nim určitě nepatří.

Protože když vedle sebe postavíme Rytmuse a Jasminina tátu, vypadají jako naprosté protiklady. Takže se zdá, že v intimním životě chce Alagič spíš opak svého otce. Přesvědčte se sami!

Související články

Další články