Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Partner Veroniky Kopřivové chce být slavný jako Jágr: Dubovický míří do ringu

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
ZÁPAS
Z modela rváčem v ringu... Nový přítel Jágrovy ex Veroniky Kopřivové (28) se brzy stane hvězdou nadcházející události, na kterou se těší fanoušci bojových sportů. Miroslav Dubovický, který své tělo v posledních letech propůjčil především módním časopisům, chystá návrat do ringu.

S bojovými sporty začal Mirek Dubovický v 11 letech. Přes karate a taekwondo se dostal ke kickboxu, kde začínal v light contactu a postupně přitvrzoval, až skončil v K-1 zápasech. Jak v light contactu, tak ve full kontaktních disciplínách vyhrál tituly vicemistra světa a Evropy.

Teď se ukáže na chystaném galavečeru pod hlavičkou nově vzniklé organizace IAF, která se představí v nové pražské hale O2 universum 10. října. Tam bude velkým překvapením.

„Bude mít zápas podobný MMA, ale půjde o K-1 v malých rukavicích. Jde o novou disciplínu v Česku, která je pod pravidly K-1. Jde o superfight na tomto galavečeru, kdy se Míra vrací do zápasu po čtyřleté pauze. Co jsem měl možnost vidět, je skvěle připravený a fanoušci bojových sportů by si to neměli nechat ujít,“ řekl eXtra.cz promotér galavečera organizace IAF a legenda MMA Petr Ondruš.

Sám Mirek ví, že je před ním obří výzva. Jistě se bude chtít ukázat před krásnou Veronikou, která je zvyklá na úspěchy svého bývalého partnera Jaromíra Jágra. Tak uvidíme, jestli Mirek bude na konci svého duelu vítězem, nebo bude odcházet jako poražený.

Související články

Další články