Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Partner vdovy Šuralové si libuje v krásných ženách: S bývalkou Mareše má šestiletého syna

Šuralová porodila syna Tomášovi Horáčkovi.
Zdroj: extra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
Porod
Přesně rok poté, co v Turecku tragicky zemřel talentovaný fotbalista Josef Šural (†28), obletěla Česko zpráva o tom, že vdova po Šuralovi je znovu těhotná. Denisa Šuralová byla na konci dubna podle zdroje z jejího blízkého okolí v pokročilém stadiu těhotenství. Teď porodila syna, což jen potvrdilo fakt, že necelé tři měsíce po manželově smrti otěhotněla s jiným mužem. Tím je podle Blesku ústecký podnikatel Tomáš Horáček.

Podnikatel, který mimo jiné údajně pořádal nábory do sociální demokracie, jednoho potomka už má. Syna Sebastiana (6) má navíc s velmi známou osobou. Jeho partnerkou byla bývalá modelka a finalistka České Miss 2008 Hana Svobodová, která v minulosti randila s Leošem Marešem (44).

Slabost pro modelky

Před ní měl Horáček vztah s Romanou Pavelkovou, také modelkou. Pro krásné ženy má zřejmě podnikatel slabost. Už necelé tři měsíce po smrti Josefa Šurala přivedl do jiného stavu vdovu Denisu Šuralovou, které se teď narodil syn. Z manželství se zesnulým Šuralem má blondýnka dvě dcery Melissu a Vanessu.

Podnikavý muž

Tomáš Horáček je podle všeho známá firma. Údajně se mu přezdívá velrybář, jelikož lákal nové členy do sociální demokracie na vyjížďky limuzínou nebo lodí. Za členství v ČSSD prý dokonce lidem platil. Když se to provalilo, ze strany odešel.

Kromě toho, že se stal majitelem firem obchodujících s luxusními vozy a realitami, provozoval údajně i chráněnou dílnu, která zaměstnávala několik desítek handicapovaných osob. Dnes podniká ve zdravotnictví.

Vdova dlouho netruchlila

Třetí těhotenství Denisy Šuralové mnoho lidí zaskočilo a pokládalo ho minimálně za podivné. Vdova nevydržela sama ani pár měsíců. Prázdné místo ve svém srdci nahradila křehká blondýnka velmi brzy a Denisa se nyní těší ze třetího potomka. Pár dnů po manželově smrti si však na svém Instagramu vylévala bolavé srdce a celý národ ji litoval.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy