Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Partner Radky Třeštíkové ze StarDance na parketu řádil: Vořechovský trénoval ve spodním prádle

Partner Radky Třeštíkové ze StarDance na parketu řádil: Vořechovský trénoval ve spodním prádle
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
stardance 2019
Soutěžící pořadu StarDance 2019 minulou sobotu zažili svou premiéru na tanečním parketu. Nyní ale jde do tuhého a už tuhle sobotu se diváci s jedním z párů rozloučili. Přípravu tudíž nikdo nepodceňuje, Radka Třeštíková (38) a její taneční partner Tomáš Vořechovský si však umí tréninky skutečně zpestřit.

V sobotním vysílání soutěže StarDance 2019 se diváci definitivně rozloučili s jedním z tanečních párů. Z kola ven šla Nora Fridrichová a Jan Kohout. Všichni soutěžící si uvědomují, že na parketě musí skutečně zazářit a zřejmě nikdo nechce vypadnout. Z častých tréninků, které k soutěži patří, se ale může za nějaký čas stát nudná rutina. To ale rozhodně nedovolí Radka Třeštíková a její taneční partner Tomáš Vořechovský. Pár s číslem 8 si tvrdou dřinu umí i zpestřit.

Spisovatelka Radka Třeštíková na chvíli vyměnila psaní za tanec a ačkoliv si k ní musel Vořechovský dle svých slov najít cestu, nyní už jsou dokonale sladěni. Třeštíková má na Instagramu spoustu sledujících, a tak je potěšila záběry z tréninku, ze kterých byla zřejmě nadšena především dámská část jejích příznivců. Její tanečník to totiž na parketu rozjel pouze v trenýrkách. A to rovnou ve trojech!

K videu Vořechovského, na kterém se svléká, Třeštíková napsala, že jsou připraveni na waltz zepředu i zezadu. A nakonec včera odtančili skvělé číslo. Jestli se tanečník někdy svlékne i v přímém přenosu na parketě je otázkou. Pokud ano, ženy u televizních obrazovek budou zřejmě hlasovat jako divé.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy