Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Partner, nebo milenec? Víme, jak si ujasnit, koho chceš!

Manžel, nebo milenec? Není to zas tak těžká otázka.
Zdroj: profimedia
Stojíš na rozcestí a chceš si rozmyslet, jak z toho trojúhelníku ven? Pak ti rozhodně pomůžou tyhle rady. Ve třech nejde žít věčně, a tak je lepší si ujasnit, jestli stojíš o přítele, nebo milence.

Pokud ses rozhodla pro nevěru a nějakou dobu to pytlíkujete ve třech, je jasné, že dříve nebo později bude muset přijít rozhodnutí, jestli stojíš o partnera, nebo milence. Existuje pár otázek, které je dobré si položit před tím, než se rozhodnete.

S kterým chci zestárnout?

Otázka číslo jedna, kterou si položte, je, se kterým z vašich mužů si umíte představit zestárnout. Kdo ve vás vyvolává pocit klidu a se kterým byste mohly budovat harmonický domov.

Stanovte si termín!

Neodkládejte důležité věci na později. Už to, že tuto otázku v hlavě řešíte, dokazuje, že je ten správný čas to rozseknout. Přestože se můžete zpočátku bát, zatněte zuby a vyřešte situaci.

Nejistota vás sežere…

Počítejte s tím, že pokud se rozhodnete špatně a vyberete si to více vzrušující, ovšem bez záruk, nejistota vás sežere. V životě přijdete na to, že každý směřuje k jistotám, a tak se jim nevyhýbejte.

Související články

Další články