Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Partner Matěje Stropnického Daniel Krejčík shodil 9 kilo: To vše kvůli dívce

Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Změna
Daniel Krejčík (25) je talentovaný herec, který působí především na divadelních prknech. Svou práci miluje a pro roli je odhodlán udělat vše. Aktuálně ho můžeme spatřit v divadelním představení Dánská dívka, kde ztvárňuje hlavní postavu - muže, který se chce stát ženou. A právě kvůli této roli herec shodil devět kilo.

Mladičký Daniel Krejčík je vycházející hvězdou. Talentovaný herec se dostal do širšího povědomí poté, co přiznal homosexualitu. Jeho přítelem je politik Matěj Stropnický (36), syn Martina Stropnického.

Daniel bere svou kariéru opravdu vážně a je schopen pro ni obětovat téměř cokoliv. V polovině listopadu proběhla světová premiéra divadelního představení Dánská dívka v Divadle Na Fidlovačce. V hlavní roli se objevuje právě Krejčík a divákům se představuje v roli muže, který zjišťuje, že je na světě šťastnější, když se přeměňuje v ženu. Kromě Daniela můžeme v této hře vidět například i Jiřího Korna.

Obsazení do role ke Krejčíkovi perfektně pasuje. On sám dokázal, jak moc je pro něho role důležitá, když se fanouškům na sociální síti svěřil, že kvůli roli zásadně zhubl. „Začátek zkoušení Dánské dívky a fotka ze včera. 9 kg je pryč. A za těch 9 dnů do premiéry jich bude 10 kg a mise splněna,“ napsal na Instagramu ještě před premiérou. Ukázal, že má odvahu a v herectví ho jen tak něco nezastaví. Dokonce obul i podpatky, s čímž se také pochlubil na sociální síti. V komentáři pak poděkoval svému příteli, že pro to má pochopení.

V popisku u fotky, kde ukazuje, jak zhubl, zvládl i zavtipkovat a své sledující tak skvěle pobavit. „Že budu hubnout kvůli holce, to by mě nikdy nenapadlo,“ žertoval Krejčík. Podívejte se do fotogalerie, jakou změnou si prošel a jak mu to v podpatcích slu­ší.

Mohlo by vás zajímat

Další články