Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Partner Lenky, která byla pobodána v Egyptě, promluvil: Myslel jsem, že je to masér, potom začala křičet

Paní Lenka a útočník, který ji vážně poranil.
Zdroj: Twitter.com, Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Účetní Lenka z Rakovnicka, kterou na dovolené pobodal příznivce Islámského státu, je stabilizována v káhirské nemocnici. Tam zůstane ještě zhruba týden, než se bodné rány zahojí natolik, aby mohla být převezena domů do Čech. Její přítel pro Českou televizi popsal strašný útok, který viděl na vlastní oči.

„Všechno jsem to viděl, bohužel. Nejdřív jsem vůbec nevěděl, co dělá. Myslel jsem, že je to nějaký masér nebo nám chtějí něco jen nabízet. Najednou jsem viděl, že vykřikla, že on má v ruce něco a bodá ji. Tak jsem stál, on na mě zakřičel. Ji nechal, šel proti mně,“ popsal partner zraněné Lenky. Tomu útočník poranil ruku, když za ním vyběhl.

„Všichni okolo se snažili, ale přišlo nám to hrozně dlouho,“ popsal, co se dělo poté.

Lenka utrpěla bodné rány na noze a na zádech. Cítí se však podle velvyslankyně Šmigolové lépe, než v sobotu. Dostala také léky na zředění krve. Za Lenkou do Egypta přiletěla i její matka, která se ubytovala v nedalekém hotelu.

Chtěli bychom co nejdřív domů, kdyby to šlo. Všichni nám drží palce,“ dodal na závěr partner poraněné. Rodina měla odjet z Egypta již tuto sobotu. Partner se synem zůstávají na náklady egyptské vlády také v nedalekém hotelu.

Útočník zabil během ataku dvě Němky, dále kromě Lenky zranil dvě Arménky a jednu Rusku.

Související články

Další články