Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Partner Koukalové o StarDance: Spal jsem zabarikádovaný a pronásledovali mě

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 15 fotografií
stardance 2019
V sobotu se na tanečním parketu StarDance naposledy objevil Martin Prágr s Gabrielou Koukalovou (30). Tento taneční pár měl v závěru večera nejmenší počet hlasů a musel z kola ven, i když pro mnohé z diváků měl šanci na vítězství. Ačkoliv účast v soutěži byla pro oba skvělou zkušeností, mají i vzpomínky, které by nejraději vymazali. Prágr například ze strachu spal ve svém pokoji zabarikádovaný...

Nepochybně největší pozornost na sebe během letošní řady StarDance strhla Gabriela Koukalová společně se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem. Zrak veřejnosti se na ně upíral především proto, že byli obviněni z poměru poté, co Koukalová strávila hodinu u Prágra.

Na to, jak na taneční pár později spousta lidí zaměřila svou pozornost, vzpomíná s nelibostí hlavně Martin. „Pronásledování bulvárem takto ve velkém bylo něco, co jsem do té doby nezažil. Bylo jasné, že nastane situace, že nás někdo někde bude sledovat a fotit,“ uvedl Prágr během živého vysílání na facebookových stránkách soutěže.

Konec ve StarDance ho dle jeho slov v podstatě vysvobodil. „Pak to však přerostlo až v takový stav, kdy jsem spal zabarikádovaný na pokoji, sledoval jsem podezřívavě všechna auta i lidi kolem sebe. Nechápu, že někdo někoho takto stalkuje. Jsem rád, že je to pryč a můžu mít konečně pocit, že mohu jít svobodně po ulici,“ dodal tanečník.

Všechny účastníky soutěže nepochybně pojí velké přátelské pouto a nikdo by se nedivil, kdyby se čerstvě vyloučený pár setkával i nadále. Zda však bude Prágr v nejbližší době ochotný k soukromým schůzkám s Koukalovou, je těžké odhadnout, je totiž dost možné, že si od všeho shonu bude chtít odpočinout.

Související články

Další články