Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Partner jí ubil syna (†9) k smrti. Krkavčí matka tomu jen přihlížela a záchranku poslala pryč!

Matka se dívala, jak její přítel zabíjí jejího syna.
Zdroj: Policie
Krkavčí matka Oriana Garcia (26) z Marylandu by si zasloužila do konce života shnít v kriminále. Všechny matky svoje potomky ochraňují, ona ale toho svého nechala ubít k smrti. A všemu zvěrstvu přihlížela, aniž by řekla půl slova.

Matka Oriana Garcia zřejmě svého syna Jacka (†9) nemilovala. Se svým partnerem Robertem Wilsonem ho týrala a často mlátila. Jednoho dne to došlo tak daleko, že ho její partner ubil k smrti. Ona všemu jen přihlížela a nijak nezasáhla. Na případ upozornil Daily Mail.

Vše se stalo hlavně kvůli úplně banalitě. Přítel matky měl podezření, že chlapec snědl kousek dortu, který patřil jeho dceři. Matka mu řekla, ať jejího syna seřeže, aby si zapamatoval, že krást se nemá.

Když chlapec upadl do bezvědomí, přijela do domu sanitka. Jenže jeho matka ji poslala pryč. Její syn se dostal do nemocnice až o několik dní později, kde zemřel. Nechala ho prostě umřít. Matka s přítelem skončili před soudem. Ona se bude zodpovídat z týrání a její přítel si šel sednout do vězení na 30 let za vraždu.

Související články

Další články