Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Partner Gregorové exkluzivně: O Hanku strach nemám, koronavirus zvládneme

Partner Gregorové exkluzivně: O Hanku strach nemám, koronavirus zvládneme
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Pomalu se jejich vztah řadí k nejstabilnějším v českém showbyznysu. Řeč je o Haně Gregorové (67) a jejím mladším partnerovi Ondřeji Koptíkovi (36). Aktuálně prožívají jako většina umělců nelehké časy, které jsou spojené s vyhlášením nouzového stavu. "Jsme doma a ven jen s rouškou," popsal exkluzivně partner oblíbené herečky.

Ondřej, který je řidič známé taxislužby přes mobilní aplikaci, nemůže pracovat. Stejně tak jeho životní partnerka Hana Gregorová nemůže uplatnit své herecké nadání. Ovšem čas společně strávený v domácí karanténě si užívají.

"Dodržujeme vše, co nařídila vláda. Jsme doma a ven chodíme minimálně a pokud, tak s rouškou. Věřím, že celkově situaci zvládneme," prozradil eXtra.cz Koptík, který si jistě uvědomuje, že jeho milá patří do rizikové skupiny. "O Hanku obavy nemám. Ta se nebojí žádného viru, to je ženská, které se raději viry vyhýbají. Ta by s nimi provedla věci. To spíš se bojím já," svěřil sympatický partner herečky a poukázal na její velmi temperamentní povahu.

Vyznal lásku

Zároveň si ale Koptík uvědomuje, že našel lásku, pro kterou by udělal cokoliv. Už v minulosti se netajil tím, že Hana je sice temperamentní, ale naprosto oddaná a férová žena. "Hana je člověk s obrovským srdcem a neuvěřitelným talentem. Našel jsem v ní nejen partnerku, ale člověka, se kterým si rád povídám. Je to prostě žena, za kterou bych položil bez váhání život," netajil své city ke slavné herečce.

I když Hana Gregorová je jistě silná žena, která to umí pořádně roztočit, když je naštvaná, je všem jasné, že koronavirová infekce není žádná sranda. To si uvědomuje i Koptík, který dal najevo, že je důležité i v těžkých časech zachovat si pozitivní mysl.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy