Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pártlová trolí Perkausovou: Nejvtipnější fotka z pláže baví internet

Martina Pártlová a Eva Perkausová: Zpěvačka trolí kamarádku od moře
Zdroj: Se svolením Martiny Pártlové
+ Další 2 fotografie
Vtip

Když dva dělají totéž, není to totéž. Zpěvačka Martina Pártlová si vtipně vystřelila z moderátorky Evy Perkausové, když se jí s partnerem Josefem Vařekem snažila napodobit v obtížné akrobatické pozici. Jelikož Pártlová cvičení nedá tolik jako Perkausová, skončila ve vtipné pozici.

Eva Perkausová (27)se před pár dny ozvala z dovolené, když na Instagramu sdílela fotku z pláže. Na ní moderátorka zapózovala s partnerem Ivanem Heckem v krkolomné pozici. Hlavou dolů a s nohama ve vzduchu se opírala o ležícího přítele a pózu pojmenovala "ranní strečink".

Snímek zaujal zpěvačku Martinu Pártlovou (42) natolik, že si ihned z Perkausové vystřelila. Na pláži se pokusila vyfiknout podobnou polohu, avšak dopadlo to malinko jinak než v případě vysportovaného páru.

"Když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Jsem si to chtěla taky vyzkoušet, viď, ale nějak jsem nepřišla na to, jak to Eva Perkausová dělá… Takže jsme klasicky najeli na létajícího Čestmíra," zavtipkovala Pártlová a byla ráda, že se partner Josef nepřelomil vejpůl.

Fotka Pártlové okamžitě pobavila její fanoušky. "Já úplně slyším smích Marti, ten nakažlivej," uvedla v komentářích na Instagramu Alena. "Chyba není u vás, Marti. Ten váš mužskej nemá písek pod hlavou," psala pobaveně Radka.

Snímek samozřejmě neunikl ani Perkausové, která ho také na Instagramu vtipně okomentovala. " A my příště zkusíme Čestmíra podle vás," napsala pobavená herečka.

Související články

Další články