Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Martina Pártlová (41) o seznámení s Pepíkem: Koblížky jsem neznala a neřekl mi, kolik mu je

Zdroj: Se souhlasem Josefa Vařeky a Martiny Pártlové/ Extra.cz
+ Další 2 fotografie
Hvězda 3v1 Martina Pártlová (41) promluvila více o svém seznámení s jejím současným partnerem Josefem Vařekou (27) z kapely Koblížc! a Walda Gang, s nímž v současnosti čeká své první dítě. Byť podle slov, která před časem řekla pro eXtra.cz, Koblížky miluje a je jejich velkou fanynkou, z jejího vyjádření pro Super.cz vyplývá, že v době, kdy se s Vařekou seznámila, punkrockové držitele Českého slavíka ještě vůbec neznala.

Jejich první setkání proběhlo přímo u Pártlové doma na grilovačce, kam Vařeku přivedli moderátorka Martina Gavriely (42) a hudebník Marcus Tran (35). "Tady jsme se poznali a smáli jsme se celý večer. A pak jsme se smáli a smáli pořád dál," prozradila Super.cz. "Marcus mi říkal, že Pepík má s kapelou Koblížc! Českého slavíka, vůbec jsem to netušila. Toho jsem já nikdy nedostala, a už nejspíš ani nedostanu. Už neexistuje," řekla Pártlová.

Na dotaz, jestli neměla ze vztahu obavy kvůli věkovému rozdílu, Pártlová odpověděla, že jí to Vařeka na začátku neřekl. „Asi je na starší, tak z čeho bych měla mít strach,“ dodala s tím, že čím byla starší, tím častěji se stávalo, že chodila s mladšími muži.

„Vždycky jsem si myslela, že k sobě musím mít chlapa, který bude můj protiklad, protože když já jsem magor, tak nemohou být spolu dva magoři. Vždycky jsem si hledala někoho mimo branži, někoho, kdo mě spíš uklidní, ale to jsem hledala špatně, protože jsem potřebovala úplně stejného debila, jako jsem já,“ smála se v rozhovoru pro Super.cz Pártlová.

Bude rodit se Štíbrovou

Na dotaz eXtra.cz, jestli s Josefem Vařekou připravují duet, před časem s úsměvem odpověděla: "Do práce si lézt nebudeme, nebudeme z toho dělat Evu a Vaška." Na otázku, zda má Koblížky ráda, řekla, že je miluje.

Martina Pártlová bude pravděpodobně rodit ve stejném termínu jako její kolegyně ze 3v1 Nikol Štíbrová (34). Obě kamarádky si informaci mezi sebou nadšeně sdělily v chatu, jehož screen posléze Štíbrová zveřejnila na svém Instagramu. „Tohle nevymyslíš. A když vymyslíš, tak rozhodně neplánuješ. Paní Martina trochu taktizovala a počala dva dny po paní Nikol,“ komentovala příspěvek s úsměvem Nikol. Martina na to reagovala stručným „Vole“ a vysmátými smajlíky.

Související články

Další články