Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pártlová couvá ze svatby s Vařekou: Mám mladého kluka, nenaženu ho do chomoutu, říká

+ Dalších 7 fotografií

Martina Pártlová (44) sice před několika dny řekla otci dcerky Stelly, Josefu Vařekovi (30), své ano, svatební zvony ale jen tak zvonit neuslyšíme. A je vůbec otázkou, zda se někdy vdá. To oblíbená zpěvačka přiznala v pořadu Na kafeečko Milušky Bittnerové.

Martina Pártlová a Josef Vařeka sice spolu vychovávají dvouletou dceru Stellu, zpěvák kapely Koblížci ale s žádostí o ruku nespěchal. Doslova dotlačit ho k tomu, aby se vyslovil, musel Honza Dědek ve své show 7 pádů. Přestože Martina řekla ano, ve studiu show Na kafeečko webu Lifee.cz přiznala, že svatba jen tak nebude.

Honza toho mého Pepu přinutil z leknutí a já jsem to z leknutí přijala, ale nemáme to v plánu. Myslím si, že to dítě je největší závazek, který máme,“ říká Pártlová s tím, že velkolepá svatba nebyla nikdy jejím snem. Jedním dechem ale přiznává, že přemýšlela o svatebních šatech.


Přece ho nenaženu do chomoutu

Když bych se chtěla vdávat, chtěla bych mít ty princeznovské šaty a nedovedu si představit, jak bych v tom teď vypadala. A v saku se mi nechce vdávat,“ říká Pártlová, která má podle svých slov jenom jeden důvod, proč by se svatbě nebránila. A tím důvodem je jejich společná dcera Stella.

Jsem ale vyrovnaná s tím, že dcera není Pártlová, ale Vařeka,“ dodala zpěvačka, která prozradila ještě jeden důvod, proč se nechce vdávat. A tím je věkový rozdíl, který s Vařekou mezi sebou mají. „Já mám mladého kluka. Přece ho chudáka nenaženu do chomoutu. Ať může zdrhat rychleji. Pak by ho to bolelo,“ říká smířlivě Martina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy