Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Pártlová a Leitgeb ukázaly těla 9 měsíců po porodu: Prý jsme starý, trapný a tlustý

Štíbrová a Pártlová ukázaly těla v plavkách. Opět pobavily celý Instagram.
Zdroj: se souhlasem Martina Pártlová
+ Další 3 fotografie
sranda

Hvězdy 3v1 Nikol Štíbrová Leitgeb (35) a Martina Pártlová (42) spolu vyrazily na dovolenou do Emirátů. S sebou vzaly i své ratolesti, které se narodily ve stejný den, a společně se devět měsíců po porodu pochlubily svými těly v plavkách. Podle Štíbrové jsou ještě obě i jako maminky hratelné, avšak s tím prý nesouhlasil jeden pán, který jim řekl, že jsou trapné a tlusté, prozradila na Instagramu s vtipem Martina. 

Když se spojí děvčata z 3v1, už je naprosto všem fanouškům jasné, že bude veselo, což se opět potvrdilo. Nikol Leitgeb a Martina Pártlová opustily chmurné Česko a s dětmi vyrazily do Spojených arabských emirátů, kde je počasí jako dělané na lehké oblečení nebo plavky.

Známé bavičky své fanoušky opět nezklamaly, tentokrát jim naservírovaly snímky v identických plavkách, na kterých zdaleka nepřipomínají dokonalé modelky jako z katalogu. Naopak si udělaly legraci nejen z pózování, ale také samy ze sebe.

Hlavně že budu a zatím jsem

"Nikča řikala, že to tam furt je, a já to tam samozřejmě taky vidím. Jeden pán jí ale oponoval, jsme prej starý, trapný a tlustý (tím myslel samozřejmě mě) hydry nebo tak něco. I tak se to samozřejmě dá říct a těžko můžeme něco namítat. Každopádně je mi momentálně jedno, jestli budu (jsem) jednou tlustá, nebo vyschlá stará kráva, hlavně že budu a zatím jsem," napsala ke snímkům úsměvně Pártlová.

Nikol ke snímkůn na svém Instagramu dodala ještě hashtagy #fitnessaddict nebo #toohottohandle.

Netrvalo dlouho a snímky zavalili fanoušci rozesmátými emotikony a vzkazy všeho druhu. "Jojo kočendy, kilo sem, kilo tam, 30 nebo 60, ta vaše vnitřní svoboda, nadhled, humor a štěstí je něco, k čemu se většina lidí za celý život nedohrabe. Ten pán debil třeba určitě ne," uvedla k fotografiím Mahulena Bočanová, která za pár dní oslaví pětapadesáté narozeniny.

"Krásné jste a to je pravda," vzkázala holkám Kateřina HrachovcováModelka Andrea Verešová zareagovala pouze emotikony, podle kterých se velmi dobře pobavila.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy