Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Parťák Miley Cyrus z perverzního vystoupení na cenách MTV ji hodil přes palubu: Robin Thicke tvrdí, že vše zavinila ona!

Robin Thicke najednou dělá, že s perverzním vystoupením Miley Cyrus nemá
nic společného.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Bylo to vystoupení, na které se jen tak nezapomíná. Miley Cyrus (20) přišla na MTV Video Music Awards polonahá a v úmyslu šokovat. Vystupovala spolu se znovuobjeveným zpěvákem Robinem Thickem (36) a ten si může být jist, že po tomhle už nikdy znovu do propadliště dějin nezapadne.

Miley se perverzně otírala o jeho rozkrok a tzv. twerkovala příliš nebezpečně blízko jeho penisu, až ten to jednu chvíli nevydržel a vyhlásil pohotovost, zatímco lidé v publiku jen nevěřícně zírali na jedno z nejtrapnějších vystoupení v dějinách udílení cen.

Hodně se o tom mluvilo, hodně se diskutovalo, hodně se parodovalo, hodně se to řešilo. Robin musel nějak doma manželce vysvětlovat, co to má znamenat, a nedávno se ho na to ptala také slavná moderátorka Oprah Winfrey a Robin doslova hodil Miley přes palubu.

Robin totiž popřel, že by věděl, co se chystá, a vše bylo podle něj jen v režii Miley: „No já jsem byl na pódiu, takže jsem neviděl, co dělá,“ mluvil v rozhovoru Robin celkem zmateně. „Zpíval jsem a koukal jsem se nahoru a nedával jsem pozor, vše ostatní bylo na ní.“

Bojí se snad Robin znovu o svou kariéru, a proto se od vystoupení s Miley distancuje? Robin už totiž jednou zmizel ze světa šoubyznysu v devadesátých letech a teď je znovu po dlouhé době na scéně. A asi by tam i rád zůstal, ovšem většina lidí toto vystoupení odsoudila.

Související články

Další články