Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Parta vyvolených Karla Gotta z Instagramu: Proč Mistra zajímala zrovna tahle čtveřice

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Velká záhada
Kouzlu Instagramu podlehl Karel Gott (†80) teprve letos v květnu. Za tu dobu přidal 26 fotek a k dnešnímu dni ho sleduje rovných 200 tisíc lidí. Sám Mistr však za celou dobu začal sledovat pouze 4 účty. Koho si legendární zpěvák vybral a jaké důvody ho k tomu vedly?

Karel Gott (†80) měl dlouhá léta Facebook, fanoušky na Instagramu ale začal oslovovat teprve letos v květnu. Jeho konečné skóre? 200 tisíc sledujících, ale pouze 4 sledovaní!

Kdo patří mezi vyvolené, jejichž život Mistra zajímal natolik, že si je přidal na nejpopulárnější sociální síti?

Ani jedno z jmen vlastně nepřekvapí. Nepřekvapí, že Gott sledoval Lucii Bílou (53), vždyť bok po boku přebírali Slavíka tolikrát, že už byli skoro jako bratr a sestra. Leoš Mareš (43) zase se zesnulým zpěvákem natočil singl i klip k hitu Být stále mlád, který si společně zazpívali v O2 areně. Navíc je pojilo i přátelství.

Stejně to měl božský Karel i s Liborem Boučkem (38), jenž ho nejednou ohlašoval před příchodem na pódium, a Jaromírem Jágrem (47). Rádi se spolu scházeli a diskutovali na rozličná témata.

A jestli v Gottově výběru byl i hlubší smysl než dlouholeté přátelství? Odpověď na tuhle otázku si pěvecká legenda bohužel odnesla na věčnost…

Související články

Další články