Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Parta mladých lidí natočila hororové odhalení: V kufru našli lidské ostatky v pytli

Parta mladých lidí natočila hororové odhalení: V kufru našli lidské ostatky v pytli
Zdroj: TikTok
+ Další 3 fotografie
video
Několikačlenná skupina přátel asi už nikdy nezapomene na událost, kterou natočila při výletu na pláži v Seattlu. Za lidskými ostatky v kufru je zavedla tajemná aplikace. Detektivové nyní vyšetřují místo činu.

Pohodová sobotní procházka písčitou pláží v Seattlu se změnila v noční můru, když skupina mladých lidí objevila kufr plný černých odpadkových pytlů.

Po celou dobu natáčeli svůj výlet na video, ve kterém dokonce vtipkovali, že pravděpodobně našli tašku plnou peněz.

Jednali okamžitě

Jejich smích rázem zmizel, když ucítili zvláštní pach. V tu chvíli si uvědomili, že cítí mrtvolu. „Prožil jsem něco traumatického. Změnilo mi to život,“ napsal k videu na TikTok autor UghHenry.

Skupina přátel okamžitě volala policii, která později zveřejnila informaci, že kufr na pláži byl plný lidských ostatků a nebyl jediný. Další byl nalezen pod vodou. Vyšetřování tak bylo zahájeno ve spolupráci s přístavní hlídkou.

Záhadná aplikace

Na místo činu se skupina dostala pomocí aplikace Randonautica. Ta nabízí svým uživatelům dobrodružné příběhy, které mohou prožít. „Používáním aplikace se uživatel může odtrhnout od svého každodenního života a vydat se na cestu do světa kolem sebe,“ slibuje aplikace.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy