Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Parrrrráda: Tajné fotky ze soukromí Dana Nekonečného (†52) vás CHYTNOU ZA SRDCE!

Zdroj: archiv Z. Kardové
+ Dalších 49 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Pohřeb vyslance rozkoše Dana Nekonečného (†52) je už nějakou tu dobu za námi, lidé, kterým se mihnul životem, ale na něj stále vzpomínají. A těm, kteří velikášského umělce s věčně rozesmátým obličejem měli rádi, jistě potěší dosud neuveřejněné snímky z jeho nejniternějšího soukromí. Spoustu snímků si můžete prohlédnout v galerii.

Fotky nám poskytla jeho poslední družka Zuzana Kardová „Vybírala jsem je už do projekce na pohřeb. Přebíraly jsme je se sestrou a dcerou Terezkou den před posledním rozloučením. Vždycky jsme si u toho vzpomněly na veselé historky s Daníkem, takže jsme se u toho hodně zasmály. A tak to má být. Tak by se mu to líbilo,“ prozradila eXtra.cz expartnerka kumštýře, jehož pohřeb byl jedním z nejzajímavějších v českém šoubyznysu za posledních dvacet let.

Zuzana žila s Danem Nekonečným devatenáct let, před pěti lety ho opustila, což si prý už bude navždy vyčítat Ze snímků je vidět, jak měl blízko nejen k ní, ale i k její dceři Tereze, která mu do rakve dala dopis s oslovením tati

„Lidé by ani nevěřili, ale Dan dokonce chodil i na třídní schůzky. Hodně se jí věnoval a procestovaly jsme s ním obě kus světa. Byl v tomhle skvělý,“ dodala Kardová, které zůstanou krásné vzpomínky.

Související články

Další články