Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Paroubková o manželovi: Chtěl, abych se přátelila s jeho bývalou kvůli VÁŽNÉ NEMOCI

A všichni budou žít šťastně jako jedna velká rodina…
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Zdá se, že když se Petra Paroubková (44) rozhodne mluvit, je nezastavitelná. Svého stále ještě manžela obvinila ze stalkingu, ulitých milionů, naznačila domácí násilí a nyní přišla s tvrzením, že bývalý šéf ČSSD Jiří Paroubek (66) je vážně nemocen. Konkrétní však být nechtěla.

Celý rok a půl, který již nežije s Jiřím Paroubkem, se jeho druhá žena držela zpátky. Rozhodla se, že promluví až teď. V rozhovoru pro Blesk.cz se nezdráhala manžela obvinit ze stalkingu nebo naznačit domácí násilí, které mělo probíhat u nich doma. Kromě jiného zmínila i to, že by měl být Jiří Paroubek vážně nemocen.

„Hodně jsme se oba změnili. Já poté, co jsem překonala mozkovou příhodu a on poté, co mu rok po mé příhodě diagnostikovali onemocnění,“ vysvětlila, kdy měla u Jiřího nemoc vypuknout. Konkretizovat, o jaké onemocnění jde, ale nechtěla. „Sám (Paroubek) teď tvrdí, že to vážné není, ale na začátku to vypadalo jako překvapivé a vážné,“ uvedla.

Podle Petry jejího manžela nemoc hodně ovlivnila. „Rozhodl se, že z nás udělá rodinu se Zuzanou, abychom měly jedna druhou, kdyby se jemu něco stalo. Přistoupila jsem na to, aby se on cítil lépe,“ zakončuje téma nemoc Paroubková.

Je otázkou, co všechno se ještě rozhodne říct. Jiří Paroubek, který kandiduje do Senátu, to celé považuje za kampaň.

Související články

Další články