Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Paroubkova manželka Petra se přestala bát o život! A jsou za tím PENÍZE

Jak to mají u Paroubků?
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Začátkem roku se obklopila armádou bodyguardů kvůli svému manželovi a bývalému premiérovi Jiřímu Paroubkovi, od kterého s dcerou odešla. Pro mnohé to bylo trapné gesto, jiní začali přemýšlet, že musí mít opravdu strach. Jak se teď ukázalo, šlo jen o zoufalý výkřik...

Kde se objevila, na každém kroku ji sledovali ostří hoši. Petra Paroubková minimálně dva měsíce žila pod dohledem ochranky. Jak se ale redakci eXtra.cz podařilo zjistit, manželka někdejšího premiéra už bodyguardy nevyužívá.

„Stálo to hodně peněz, a tak se Petra rozhodla, že bude bez ochranky,“ řekl nám člověk blízký Paroubkové, která se připravuje na soudní válku se svým manželem, ve které půjde nejen o rozvod, ale i dělení majetku a hlavně péči o dceru Margaritku.

Paroubek trvá na střídavé péči, jeho stále manželka na své výlučné. Oslovili jsme Jiřího Paroubka, proč Petra měla ochranku. „To netuším. Nebudu se v tuto chvíli k těmto věcem vyjadřovat, nezlobte se,“ řekl eXtra.cz.

Petra se tak nejspíš přestala bát o život. Nikdo ale doposud, kromě Petry samotné, netuší, proč si bodyguardy najala. Spekuluje se ale o tom, že to bylo kvůli údajnému milenci… Podle odhadů ji tahle sranda vyšla na sumu okolo 500 tisíc korun. Přitom sama nedávno „brečela“, že je bez financí.

Související články

Další články