Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Parohy ve StarDance? Gábina Koukalová a její tanečník přistiženi na tajné schůzce

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
stardance 2019
Sympatická Gabriela Koukalová (30) pořád všem tvrdí, že vztah s manželem Petrem je ideální. Jenže Petr Koukal (33) by se měl mít na pozoru. Gábina se během StarDance 2019 velmi sblížila se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem. A prý za ním chodí i domů!

Bude napínavé sledovat, jak toto dopadne. Gabriela Koukalová totiž se svým tanečním partnerem ze StarDance tráví hodně času. Objevují se dokonce fotky, které naznačují, že manžel Petr Koukal byl odstaven na druhou kolej.

Tajných 60 minut

„Zatímco ostatní tanečníci po trénincích pospíchají ke svým rodinám a partnerům, Gábina chodí s Martinem Prágrem na masáže. Po jedné takové návštěvě ho odvezla domů a pak se dlouze loučili v autě,“ píše web expres.cz. Až pak prý Gábina jela za svým manželem a vysvětlovala mu, kde se vlastně zdržela. Redaktoři webu expres tvrdí, že Gábina byla u Martina Prágra hodinu!

Co se tam dělo? Nacvičovali složité taneční kreace či něco jiného? Martina Prágra i Gábinu jsme se pokusili kontaktovat, ale na vyjádření stále čekáme.

Související články

Další články