Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Parodická stránka Nele Slováková vzkazuje: Neskončí to, dokud se neomluvíš, potřebuješ převychovat

Zdroj: Nela Slováková archiv
+ Dalších 26 fotografií
vzkaz
Nela Slováková (30) je poslední tři týdny v jednom kole a rozhodně se nedá tvrdit, že by to bylo její zářné období, které si na nadmíru užívá. Brněnská podnikatelka se pustila do podnikání, na které evidentně nebyla dobře připravena. Její byznys s rouškami a dezinfekčními gely se během pár dní proměnil v jednu velkou tragédii. Nespokojené zákaznice se na Nelu jen hrnou a dožadují se svého zboží, vrácení peněz nebo omluvy. Parodická stránka na Nelu Slovákovou, která se snaží poškozeným lidem pomoci poslala Nele rázný vzkaz.

Nela Slováková (30) v posledních týdnech čelí obrovské kritice kvůli prodeji roušek a dezinfekčních gelů. Nejdříve se lidé rozčílili, protože Nela začala prodávat dezinfekční gely za pro mnohé přemrštěnou částku 534 korun.

Jenomže to nebylo to nejhorší, co Nelino podnikání čekalo. Brněnská podnikatelka absolutně nezvládla nápor objednávek ani fyzicky, ani psychicky. Lidé jsou rozzuření, protože Nela nedodala zboží, na které čekají nebo že jim nebyly doposud vráceny peníze.

Další část zákazníků si stěžuje na to, že účastnice Hotelu Paradise nepřikládá ke zboží faktury nebo je faktura vystavena na 0 korun. Podivností je kolem podnikání Nely Slovákové víc než dost. Fanoušci jí nemohou odpustit, že se k lidem, kteří v jejím e-shopu utrácí těžce vydělané peníze, chová velmi hrubě a nevybíravě.

Nela od té doby zmírnila své chování a snaží se k lidem chovat slušně a s respektem. Otázkou zůstává, zda to není trošku s křížkem po funuse. Parodická stránka Nele před pár hodinami vzkázala, že dokud se všem pokorně a veřejně neomluví, tak tohle nikdy neskončí.

„Aby bylo jasno, Hleno. Tenhle profil a moje práce neskončí, dokud: Nevrátíš všem peníze do poslední koruny. Nezačneš slušně odpovídat svým zákazníkům. Veřejně se lidem neomluvíš za to, že jsi jim svou vlastní neschopností způsobila problémy, lhala a chovala se k nim jako k dobytku. Protože ty holčičko, potřebuješ převychovat. Místo nazývání zákazníků idioty se naučíš zdravit, děkovat a omlouvat. Uvědom si, že bez nich a jejich peněz bys byla hovno. A tohle chování ti procházelo už moc dlouho.“

Související články

Další články