Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Pařmenky Agáta s Kordulou na tahu: Sestry ukázaly luxusní postavy, neztratily by se ani za barem

Rozjeté sestry Agáta Hanychová a Kordula Stropnická.
Zdroj: eXtra.cz / Tomáš Martínek
+ Dalších 16 fotografií
řadění sester

Opening party SkyBaru Casablanka v pražském hotelu President přilákala ve čtvrtek večer mnoho hvězd –  mezi těmi nejzářivějšími byly sestry Agáta Hanychová (38) a čerstvě 18letá Kordula Stropnická. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, obě se v průběhu večera odvázaly a kromě popíjení drinků se pustily i do jejich míchání.

Agáta Hanychová od svého miláčka Mirka Dopity sice dostala propustku, na „hlídání“ ale dostala svou sestru Kordulu Stropnickou, která v září oslavila plnoletost. A děvčata se podle očekávání rozjela, jak si všimla přítomná redakce eXtra.cz.

Protože šlo o opening party baru, nemohla chybět ani atrakce v podobě míchání drinků. Toho se Agáta s Kordulou zhostily bez bázně – a nutno říci, že jim to u toho i patřičně slušelo. Trojnásobná maminka v hnědém overalu navíc dostala možnost předvést svou božskou postavu.


Že vodní dýmka, neboli shisha, není reliktem předchozích generací, ale populární zábavou i pro dnešní mladé, dokázala zase Kordula, dcera herečky Veroniky Žilkové a diplomata, herce a politika Martina Stropnického. Spolu se sestrou si řádně „zabafala“ a pokračovala v party.

Žilková se postarala o rozruch fotkou

O rozruch se během adventního času postarala právě maminka Korduly. Hrdá babička Veronika totiž nedbala na přání svého bývalého (skoro)zetě Jaromíra Soukupa a na Instagramu se pochlubila okouzlujícím snímkem se svými milovanými vnučkami. Pod vánočním stromečkem se vyfotila se starší dcerou Agáty Miou a s malou Rozárkou. Tím však porušila klíčové pravidlo Soukupa, který nesouhlasí s veřejným sdílením fotografií své dcery.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy