Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Paříž opět hostila odhalenou Bellu Hadid. Tentokrát přímo během módní přehlídky

Bellu proslavila hlavně její prsa!
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Prsa Belly Hadid jsou už tak známá, že nikoho nepřekvapí, že se opět odhalila. Tentokrát při módní přehlídce Haute Couture kolekce podzim/zima v Paříži. V modelu od Alexandra Vauthiera na sebe opět strhla veškerou pozornost.

Bella Hadid je jednou z nejmladších a nejžádanějších světových modelek. Proslavila ji především její prsa. Odhaluje je totiž poměrně často a nebojí se tak udávat odvážné trendy. Vždyť kdo by si na sebe dobrovolně vzal outfit, který odhaluje úplně všechno? I kdyby byl od světoznámého návrháře, většina žen by se asi dost styděla.

To ale o Belle neplatí. Ta studem rozhodně netrpí. Na módní přehlídce pro podzimní/zimní kolekci se opět předvedla v plné kráse a strhla na sebe veškerou pozornost.

Takže pokud jste si mysleli, že se to letos ve Varech hemží odvážnými modely, je nutné podotknout, že se české celebrity od těch zahraničních mají ještě hodně co učit.

Související články

Další články