Jedním z nejzábavnější tvrzení Paris Hilton poslední doby je, že si v žádném případě nenechala přifouknout svoje lentilky na hrudi a z jedniček jí vyrostly čtyřky asi úplně samy a přes noc. Teda pardon Paris tvrdí, že čaruje s push-upkou. Což je naprosto evidentní z její fotky, kde je jen v županu a dělá si oblíbenou vyšpulenou selfie před zrcadlem. Eh…

Kouzla s podprsenkou, evidentně. Největší česká kouzelnice a žena, která by si mohla otevřít poradnu, jak vypadat, že máte prsa, Agáta DělámŽeSeNerozvádím Prachařová se má hodně co učit!

Zatímco teď nikoho kolem Paris nezajímá nic jiného než její prsa, v prosinci se vesele řešila její inkontinence, kterou se nejednou podařilo zdokumentovat fotografům. Paris se prostě jednou za čas projde v počůraných šatech. Když musíš, tak prostě musíš.

Au, tohle je hodně nepříjemná situace…

Ačkoliv už má dávno po třicítce, své role Barbie a princezny se vzdát nehodlá. Loňské narozeniny proto slavila s korunou na hlavě a v princeznovských růžových šatech, ve kterých ostatně – jak je jejím dlouholetým zvykem – nemohla uhlídat svůj klín.

Tohle vše je ale nic proti tomu, co provozovala rozmazlená dědička zamlada. Její nejdivočejší rok byl rozhodně 2006. Tehdy řádila jako urvaná z řetězu a byla k nezastavení. Také pronášela hodně chytré věty, mezi ty nezapomenutelné se zařadila hláška: „Ne, nejela jsem do Anglie, jela jsem do Londýna.“