Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Paris je o rok starší: Prsa venku, passy venku, nos od koksu a galerie jen pro odvážné

Paris zůstává divoškou, ale pomalu se uklidňuje.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Dědička podílu hotelového impéria Hilton a nemovitostí svého otce Richarda Hiltona, Paris, oslavila včera své čtyřiatřicáté narozeniny. Její kariéru mediální hvězdičky, která neumí nic, ale je všude (ahoj Kim) známe, proto si připomeňme její největší trapasy.

Jedním z nejzábavnější tvrzení Paris Hilton poslední doby je, že si v žádném případě nenechala přifouknout svoje lentilky na hrudi a z jedniček jí vyrostly čtyřky asi úplně samy a přes noc. Teda pardon Paris tvrdí, že čaruje s push-upkou. Což je naprosto evidentní z její fotky, kde je jen v županu a dělá si oblíbenou vyšpulenou selfie před zrcadlem. Eh…

Kouzla s podprsenkou, evidentně. Největší česká kouzelnice a žena, která by si mohla otevřít poradnu, jak vypadat, že máte prsa, Agáta DělámŽeSeNerozvádím Prachařová se má hodně co učit!

Zatímco teď nikoho kolem Paris nezajímá nic jiného než její prsa, v prosinci se vesele řešila její inkontinence, kterou se nejednou podařilo zdokumentovat fotografům. Paris se prostě jednou za čas projde v počůraných šatech. Když musíš, tak prostě musíš.

Au, tohle je hodně nepříjemná situace…

Ačkoliv už má dávno po třicítce, své role Barbie a princezny se vzdát nehodlá. Loňské narozeniny proto slavila s korunou na hlavě a v princeznovských růžových šatech, ve kterých ostatně – jak je jejím dlouholetým zvykem – nemohla uhlídat svůj klín.

Tohle vše je ale nic proti tomu, co provozovala rozmazlená dědička zamlada. Její nejdivočejší rok byl rozhodně 2006. Tehdy řádila jako urvaná z řetězu a byla k nezastavení. Také pronášela hodně chytré věty, mezi ty nezapomenutelné se zařadila hláška: „Ne, nejela jsem do Anglie, jela jsem do Londýna.“

Související články

Další články