Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Paris Jackson promluvila o smrti otce i o svém znásilnění: "Tátova smrt byla plánovaná vražda!"

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Mladičká Paris Jackson, dcera krále popu Michaela Jacksona, dala rozhovor do časopisu Rolling Stones a servítky si rozhodně nebrala. O smrti svého otce mluvila jako o plánované vraždě a úplně poprvé přiznala, že byla znásilněna, když jí bylo pouhých 14 let.

Přestože je dcerou krále popu, neměla to Paris v životě jednoduché. Její otec zesnul, když jí bylo pouhých 11 let, a pozornost médií a celého světa se upřela na ni a její sourozence. Spolu s nimi vyrůstala na ranči Neverland a prý prožila celkem normální dětství.

Pro časopis Rolling Stones úplně poprvé promluvila o tom, že jako malá byla znásilněna. V pouhých 14 letech ji sexuálně zneužil úplně cizí starší muž Po tomto zážitku upadla Paris do hlubokých depresí a během dospívání se několikrát pokusila o sebevraždu. Při posledním pokusu byla přemístěna do terapeutické školy v Utahu a vrátila se jako úplně nový člověk. Svého času brala dokonce stejná antidepresiva jako její otec. "Nenáviděla jsem se, trpěla jsem nízkým sebevědomím a myslela si, že nedokážu nic udělat správně, že nejsem hodna života," přiznala v rozhovoru.

O smrti svého otce hovoří velmi přesvědčivě. "Táta vždycky říkal, že ho jednou zabijí. Murray je jedna věc, ale myslím, že za tím bylo něco víc, jen to v tuto chvíli nemohu dokázat." Přestože to zní trochu jako konspirační teorie, na každém šprochu pravdy trochu. Za smrt krále popu, kterou způsobilo selhání srdce, byl jeho ošetřující lékař Conrad Murray odsouzen na čtyři roky do vězení.

Paris se podle rodiny a známých velmi podobá svému otci. Je prý úplně stejné povahy a je velice emotivní. Již nějakou dobu chodí s rockerem Michaelem Snoddym (26) a má celkem slušně rozjetou kariéru modelky.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články