Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Paris Jackson oslavila devatenácté narozeniny a ukázala svoji novou holku

Se svou otevřenou sexualitou se nikdy netajila.
+ Dalších 10 fotografií
O slavné dceři Michaela Jacksona Paris je slyšet stále více a více. Ať už se řeší její bohémský styl, bizarní smrt jejího otce nebo sexualita. Tu navíc Paris moc neřeší. Nejednou naznačila možnou bisexualitu, ale nikdy na toto téma otevřeně nepromluvila. Teď je to navíc poprvé, co vyšla do ulic s přítelkyní. Vypadá to, že si ji nadělila k narozeninám.

Pokaždé, když se Paris Jackson vyjadřuje o gay komunitě, mluví v první osobě množného čísla. Zahrnuje do ní i sebe. Nikoho její sexualitu nenapadlo řešit, dokud byla ve spokojeném vztahu s bubeníkem Michaelem Snoddym.

Tomu však po delší době odzvonilo a všechny zajímalo, s kým bude randit Paris příště. No a tady to máme. Už nějakou dobu randí s holkou. Nedávno se na Twitteru dokonce vyjádřila, že svou holku bere na rande na maturiťák. Zdá se, že bohémská rebelka skutečně nic neřeší. Ostatně proč ne, člověk pak má alespoň o něco větší výběr.

Mohlo by vás zajímat

Další články