Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Paris Jackson o své sexualitě: Michael ji škádlil kvůli dívkám, pak randila s polovičním mužem

Paris Jackson o své sexualitě: Michael ji škádlil kvůli dívkám, pak randila s polovičním mužem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
orientace
Když Michael Jackson ve věku 50 let zemřel, zanechal po sobě na světě tři děti, přesněji dva syny a dceru. Všechny jsou dnes už dospělé a není pochyb o tom, že Paris Jackson (22) je odkazu svého otce věrná nejvíc. Na rozdíl od svých bratrů o něm dokonce i začala mluvit, a když otevřela téma své orientace, zavzpomínala i na to, jak ji škádlil kvůli dívkám.

Děti Michaela Jacksona po otcově smrti dlouho nevystupovaly na veřejnosti a o svém otci nemluvily. Nejmladší syn si střeží soukromí jako oko v hlavě a nejstarší syn se čas od času objeví ve společnosti. Úplně jiným směrem se pak vypadala Paris Jackson, dcera krále popu pracuje na hudbě a o svém životě s fanoušky hovoří velmi otevřeně.

Paris dnes tvrdí, že kdyby o smrti Michaela nemluvila nebo o ní nezpívala ve svých písních, tak by ji zcela pohltila. A to nechce. Proto na tátu vzpomíná velmi často a nemluví jen o jeho hudbě, ale i o společně strávených chvílích.

Dcera Michaela Jacksona a Debbie Rowe o svém životě mluví společně se svým přítelem v novém facebookovém pořadu s názvem Unfiltered: Paris Jackson and Gabriel Glenn. V posledním dílu promluvila o své orientaci. „Nikdy jsem si nemyslela, že skončím s chlapem. Předpokládala jsem, že si vezmu ženu, protože jsem randila s více ženami než muži,“ prozradila.

Soukromí Paris Jackson

Paris Jackson otevřeně řekla, že lidé vědí o jejích vztazích jen minimum. „Široká veřejnost ví jen o třech mých vztazích, ty byly dlouhodobé a navíc s muži. Většina těch zbylých byla s ženami,“ přiznala mladá hudebnice ve videu.

„Říkám, že jsem lesba, protože si myslím, že jsem, ale neřekla bych, že jsem bisexuální. Přeci jen jsem randila spíš se ženami než s muži a také jsem randila s mužem, který měl vaginu. Není to o tom, co máš v kalhotách, ale o tom, co jsi za člověka,“ řekla Paris otevřeně.

Michael Jackson všechno tušil

Paris přiznala, že zpočátku byla kvůli svým pocitům hodně zmatená. „Nevěděla jsem, že můžu mít ráda kohokoliv, v televizi se dohromady dávali vždy jen muži se ženami, moje pocity mi nedávaly smysl,“ popsala Jacksonova dcera.

Michael podle ní rychle poznal, že muži nejsou úplně objekty jejích zájmů a tužeb. „Táta asi cítil tu energii. Škádlil mě stejně jako mé bratry, vždy se podivoval nad tím, že mám holku. Měla jsem štěstí, že byl takový, obzvlášť když mi bylo teprve 8 nebo 9,“ řekla Paris s úsměvem.

Těžké časy pro Paris nastaly poté, co její otec zemřel. Nastěhovala se ke své babičce Katherine Jackson, která je jehovistkou. „Homosexualita jako taková je v černošské komunitě velké tabu, když se pak k tomu přidalo ještě náboženství, věděla jsem, že své tužby musím držet v pozadí,“ vysvětlila.

Gabriel Glenn

Ačkoliv se Paris Jackson nazývá lesbou, aktuálně je v dlouhodobém vztahu s mužem jménem Gabriel Glenn. Právě s ním skládá a zpívá vlastní písně a tvrdí, že je pro ni velkou oporou. „Je krásné mít pocit, že mám domov. Takový pocit jsem měla naposledy s tátou a teď mi ho dává Gabe. Takže jsem velmi šťastná,“ dodala dcera krále popu.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy