Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Paris Hilton zdokumentovala, jak se její sestřička Nicky loučí se svobodou: Teď už ji čeká svatba a sex s Rothschildem!

Nicky to slušelo tolik, že jsme ji museli zarastrovat, aby vynikla krása
její starší sestry Paris.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Dědička hotelového impéria Nicky Hilton (31) míří před oltář a vezme si Jamese Rothschilda, který patří do rodiny nejmocnějších bankéřů světa. Rozlučku se svobodou pomohla zdokumentovat rozmařilá sestřička Paris (34).

Nicky Hilton má za sebou sladkou a romantickou rozlučku se svobodou. Že to bylo celé růžové a květinkové, dokládají fotky na Instagramu.

Je možné, že když zmizeli fotografové, holky rozjely pořádné orgie, ale to zůstane prostým smrtelníkům skryto.

Rozlučka se svobodou se odehrála v Miami a kromě Paris se jí účastnilo několik sexy kamarádek, které si navlékly růžovou stuhu a snažily se vypadat jako barbínky.

Nicky měla na hlavě stříbrný diadém, který odvedl pozornost od jinak tuctového ksichtíku, který má každá druhá holka v Praze, jen nemají ty miliardy.

Svatba s Jamesem Rothschildem je naplánovaná na 10. července a spojení dvou mocných rodin se odehraje v Kensington Palace, kde je sídlo prince Williama a vévodkyně Kate.

Nicky byla už jednou vdaná. Z mladické nerozvážnosti si vzala Todda Meistera. Tehdy uvedla, že mu řekla ANO, aby nebyla nuda. Když se z toho za několik dnů vyspali, byl sňatek anulován.

Myslíme si, že s Jamesem Rothschildem, který je údajně členem záhadných iluminátů, jim vztah vydrží mnohem déle. Pokud se vytratí láska, zůstanou alespoň peníze.

Související články

Další články