Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Paris Hilton se ve 41 letech dočkala miminka: Prozradila, jestli je to holka, nebo kluk

Paris Hilton s manželem Carterem Reumem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
dítě

Paris Hilton se dočkala. Profesionální celebrita a dědička hotelového impéria na Instagramu oznámila, že má se svým mužem Carterem Reumem dítě, které jí odnosila náhradní matka. "Vždy bylo mým snem být matkou a jsem tak šťastná, že jsme se s Carterem našli," řekla serveru People.

Přání Paris Hilton stát se matkou je nyní realitou. Ona a její manžel Carter Reum na Instagramu oznámili, že mají dítě. Paris zveřejnila rozkošný obrázek, na kterém ručička dítěte svírá tu její. "Jsi už beze slov milován," napsala pyšná maminka s tím, že se dočkala vytouženého syna.

Vždy bylo mým snem stát se matkou

Porodila jí ho náhradní matka. Paris a Carter, kterým je oběma 41, mají podle TMZ od své svatby v roce 2021 jasno o své touze založit rodinu. "Vždy bylo mým snem být matkou a jsem tak šťastná, že jsme se s Carterem našli," uvedla pro People novopečená maminka. "Jsme tak nadšení, že spolu založíme naši rodinu, a naše srdce explodují láskou k našemu chlapečkovi," dodala.

„Šli jsme do toho, bylo to skvěle načasované, protože svět byl uzavřený,“ doplnila Paris, že se o miminko snažila se svým mužem během covidových omezení. Protože jí to však nevyšlo, rozhodla se využít náhradní matku.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy