Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

PARIS HILTON SE DOČISTA ZBLÁZNILA: Pořídila si dalšího psa a všem svým mazlíčkům založila speciální Instagram!

Tohle už je nemoc.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Tohle už je nemoc, jinak si to nedokážeme vysvětlit. Je krásné, že mají lidé hezký vztah k domácím mazlíčkům, ale Paris Hilton už to trochu přehání. Nejen že postavila svým psům luxusní sídlo, ale také jim založila vlastní Instagram!

Paris Hilton (35) si místo hledání chlapa a zakládání rodiny nakupuje domácí mazlíčky jako na běžícím páse. Psů už má tolik, že by jim pomalu měla nechat postavit další sídlo. Americká dědička hotelového impéria Hilton je do zvířátek prostě blázen.

Naposledy si pořídila krásné malé štěňátko a okamžitě se s ním musela pochlubit na veřejnosti. V Beverly Hills ho dokonce vzala na oběd. V každém případě je jasné, že se tenhle chlupatý fešák bude mít skvěle, protože Paris se vždy o své miláčky uměla postarat opravdu luxusně.

To ale z novinek okolo Paris není vše. Aby toho s psíky nebylo málo, ještě jim založila vlastní Instagram. Ten pojmenovala stylově “Paris Hilton’s pets”. Na profilu můžete vidět, v jakém těžkém luxusu si její miláčkové žijí. Tak skvělé podmínky pro život nemá ani většina lidí…

Související články

Další články