Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Páření koček se mu vymklo z rukou. Zdemolovaly celý byt

Kočky k sobě pocítily silnou antipatii.
Zdroj: profimedia.cz
Zlínští strážníci vyjížděli ke kurióznímu případu. Zavolal si je chovatel, který se pokusil spářit kočky. Ty si ale nesedly, a tak se celé páření vymklo z rukou.

Pokud si myslíte, že kočky neřeší, s kým se spáří, jste na omylu. U koček to funguje úplně stejně jako u lidí. Pokud tam není chemie, tak to prostě nejde. To zřejmě nepochopil chovatel (51) ze Zlína, který se kočky pokoušel spářit. Těm se to ale moc nelíbilo.

Muž chtěl spářit svého kocoura, britskou krátkosrstou kočku, s kočkou od jiné chovatelky, se kterou se domluvil na nakrytí zvířete. Kočce se ale její nový nápadník vůbec nelíbil a dala to pořádně najevo. Zdemolovala tak celý byt a ještě chovatele poranila. Pak se v bytě schovala a nechtěla vylézt.

„Zvířata k sobě pocítila natolik silnou antipatii, že svěřená samice nejenže nepřipustila, aby ke krytí vůbec došlo, ale začala poškozovat zařízení bytu. Když se ji chovatel kocoura pokusil odchytit, podrápala mu ruce a nakonec se vystresovaná a zároveň zuřící kočka schovala za nábytkovou stěnou v obývacím pokoji,“ popsal událost ředitel Městské policie Zlín Pavel Janík.

Když přijeli strážníci na místo, zjistili, že odchyt kočky nebude tak jednoduchý. A mohla by napáchat ještě víc škody. Rozhodli se, že kočku nechají na místě v jejím úkrytu a chovatel ráno kontaktuje majitelku, která si ji odchytí sama.

Související články

Další články