Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Páreček z Pretty Woman po 28 letech konečně spolu?! Richard Gere prý sbalil Julii Roberts i ve skutečnosti

Jsou spolu a jsou šťastní?
+ Dalších 17 fotografií
Ale že jim to trvalo! Julia Roberts (50) a Richard Gere (67) se spolu milovali na filmovém plátně, po 28 letech od uvedení legendární komedie Pretty Woman prý tvoří zamilovaný pár i ve skutečnosti. Vášnivě se o tom spekuluje za velkou louží a fanoušci jsou u vytržení, na tuhle lovestory čekali setsakramentsky dlouho!

Když se Julia Roberts a Richard Gere potkali coby milenci na natáčení romantické komedie Pretty Woman, byli o téměř tři století mladší. Láska ale nezná čísla, a tak hvězdné dvojici nic nebránilo v tom, aby to po letech dala konečně dohromady i ve skutečnosti!

Alespoň to vyplývá ze zprávy amerického magazínu Star, který přistihl Richarda s Julií na tajné večeři. „Je to jasné, prostě se navzájem přitahují. A vždycky přitahovali. Bylo jen otázkou času, kdy to dají dohromady,“ uvedl zdroj známého bulvárního časopisu.

A není to zdaleka všechno, zatím stále údajný páreček usvědčil i řidič limuzíny. Měl je vidět v objetí před hotelem, kam se spolu hned vzápětí odporoučeli.

Navzdory faktům si oba slavní herci zarputile trvají na tom, že jsou jen dobří kamarádi a přátelé z branže. Tak uvidíme, jestli je to zatloukání jednoho dne přestane bavit…

Mohlo by vás zajímat

Další články